Wpis z mikrobloga

WOW XD Krótko po strzale Tromby w kolano mamy kolejny pokaz dlaczego Ekipa się rozpadła.
Dzień z Mini Majkiem pokazał jak ogromne on ma EGO i jak szybko zapomniał jak w ogóle się zrobił popularny.
"Friz mnie szukał, nie ja jego, pojawiło się jakieś ogłoszenie na fb i tak zaczęliśmy współpracę" XD
wcale nie miał tego na koszulce i wcale nie było napisane że szuka karła XD
Całe 22 minuty gadania o pieniądzach, nawet wypomniał że miś był drogi XD
Jak Friz taki zły to może pora oddać Mustanga XD

Niedługo Patecki ma być w Aferkach u Boxdela i zobaczymy czy trzecia osoba strzeli sobie w kolano.
#friz #ekipa #famemma
MrBeast - WOW XD Krótko po strzale Tromby w kolano mamy kolejny pokaz dlaczego Ekipa ...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@meehow97: powinien mu codzienne ssac fiuta i byc jego podnóżkiem? XD
@MrBeast: to akurat slabe miejsce na pokazanie ego albo ludzie nie rozumieja co on mowi. Tak samo trombie zarzucali ze sie odkleil, jest odklejony ale dajac glupie przyklady to wy sie osmieszacie. Ten cytat nie pokazuje zadnego ego, tak samo jak tromba mowil ze on wejdzie do wytworki i oni powinni wiedziec kim on jest i rozumiec
  • Odpowiedz
@Lyvia: co w tym takiego konkretnego? XD

Matematyka, fizyka, elektronika ( o ile on wgl miał np elektronike, bo to zależy jaka to informatyka) na nizszym poziomie niz na studiach fizyki, matmy czy samej elektroniki.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: jak co konkretnego xDD a do czego fizyka informatykowi? Najlepiej platne prace to wlasnie z wykszt. informatycznym. No i z nauczonym sie na wlasna reke jakims jezykiem programowania lub ze zrobionymi cert. z sieci/ cybersecurity czy w cokolwiek ktos chce isc. To co oferuje branza IT nie moze sie rownac z zadna inna.
Widac ze masz chyba kilkanascie lat albo zadnego wykszt. skoro uwazasz, ze studiowanie samej matmy czy
  • Odpowiedz
@corryand: nie mówie, że fizyka jest mu potrzebna, tylko poziom nauki czy tam złożoności zagadnień fizycznych albo matematycznych, a nawet elektroniczych na odpowiednich studiach jest powyżej tego co jest na infie.

Ja też studiowałem infe (skończyłem na inżynierze) na PWr ale nie poszedłem tam z uwagi na płace tylko z uwagi na zainteresowania. Nie musisz mi jej reklamować tylko ciekawi mnie jak inni ludzie oceniają "konkretność" studiów.

No właśnie i
  • Odpowiedz
@NewBlueSky nie chodzi o ssanie fiuta, a o zwykle schowanie dumy do kieszenie, bycie wdzięcznym frizowi, który zrobił z przeciętniaków sławnych ludzi, dał im bardzo dużo tylko, że większość ekipy to dzbany, które nie potrafią tego wykorzystać, dobrze, że friz ich odciął od cycka
  • Odpowiedz
@regularne_ekspresje: no ja akurat znam tylko kilku a znam takich co po matmie pracuja w HR, urzedzie statystycznym itd xD
@NewBlueSky: no ja oceniam studia pod wzgledem praktycznym, konkretne czyli przygotowuja do konkretnej dobrze platnej pracy.
Oczywiscie nie jest tak, ze na infie ktos sie nauczy programowac ale podstawy sie ogarnie + wlasna nauka i w zaleznosci od umiejetnosci lepsza czy gorsza prace sie znajdzie ale bez porownania
  • Odpowiedz
@corryand: pod wzgledem praktycznym to chyba tylko elektronika i jesli ktos jest koxem to moze sobie otworzyc zaklad i kupowac uszkodzone rzeczy, naprawiac i sprzedawac z duza przebitka. I po prostu prowadzic zaklad. Albo byc lekarzem i robic sobie rozpoznanie wszystkiego bez placenia czy szukania po omacku xd

Infa praktycznie nie daje jakiegos magicznego przygotowania ani nic xd jedynie magiczny dyplom, bo tak to matematyk czy fizyk bedzie lepiej ogarnial
  • Odpowiedz