Wpis z mikrobloga

WOW XD Krótko po strzale Tromby w kolano mamy kolejny pokaz dlaczego Ekipa się rozpadła.
Dzień z Mini Majkiem pokazał jak ogromne on ma EGO i jak szybko zapomniał jak w ogóle się zrobił popularny.
"Friz mnie szukał, nie ja jego, pojawiło się jakieś ogłoszenie na fb i tak zaczęliśmy współpracę" XD
wcale nie miał tego na koszulce i wcale nie było napisane że szuka karła XD
Całe 22 minuty gadania o pieniądzach, nawet wypomniał że miś był drogi XD
Jak Friz taki zły to może pora oddać Mustanga XD

Niedługo Patecki ma być w Aferkach u Boxdela i zobaczymy czy trzecia osoba strzeli sobie w kolano.
#friz #ekipa #famemma
MrBeast - WOW XD Krótko po strzale Tromby w kolano mamy kolejny pokaz dlaczego Ekipa ...
  • 37
@MrBeast: Akurat Patecki to był zbawieniem dla Friza, a nie na odwrót. Patec pociągnął ostatnie miesiące Daily + kolejny sezon. Chłop skończył studia, ma plecy, nagrywał kiedyś na YT już więc akurat nie wiem czemu miałby być wdzięczny Frizowi za cokolwiek, prawda jest taka, że Friz też nie jest transparenty i widocznie coś było na rzeczy skoro tak pracowity Patec się odciął też od niego (przy założeniu, że Friz miał dość
@danoneek: Co innego, strzał w kolano - sam sobie zaszkodził
Friz nigdy nie powie że Patecki mu coś zawdzięcza, dużo wniósł do Ekipy i był już wcześniej znany, Patecki też nie jest raczej taki by powiedzieć że Friz mu w niczym nie pomógł, obaj sobie dużo pomogli. Głównie chodzi mi o to że wpierw Tromba strzelił sobie w kolano wywiadem a potem MiniMajk. Tromba nie widzi różnicy np między contentem Wersow
@MrBeast: Umówmy się ani Melepeta ani kransal nie grzeszą inteligencją, zwłaszcza ten drugi. Poza tym wiesz, oni nigdy tego nie docenią bo dostali wszystko na tacy, no z wyjatkiem tego że byli jakimiś postaciami na tle Friza w tym całym Daily. Patec jest zbyt inteligentny żeby coś odwalić, chociaż nawet gdyby się uniósł EGO to raczej nikt mu tego nie wypomni, zbyt dużo sam działał/działa żeby ktoś miał mu coś do
@danoneek: XD wiem że nie grzeszy bo w filmie Mini Majk tłumaczył taką trudną do zrozumienia rzecz jak przewaga Food Trucka nad restauracją, że Food Truckiem możesz przejechać 200m dalej i mieć klientów jakbyś nie miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Boxdel tylko powiedział że będzie, nic