Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ExTc: wynajmowaliśmy mieszkanie pod biuro od nich w Warszawie. Po miesiącu walki daliśmy sobie spokój.
Przy oddawaniu lokalu chyba potracili z kaucji kasę za drzwi których nie potrafili naprawić i ogólnie czepiali się o dziwne rzeczy typu "panele są porysowane bardziej niż przed wynajmem" gdzie to były ślady eksploatacjne, nic szczególnego XD
@kroud: klasyk u landlordów (polaczek już tak ma, ze jak już położy rękę na pieniądzach, to jej nie puści póki nie utniesz) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlatego ostatniego czynszu się nie płaci. Ja swoje kaucje odzyskuje za pomocą esadu w lublinie, polecam ten sposób bycia.
@ExTc: również nie polecam xd swego czasu co miesiąc - dwa zacząłem od nich dostawać aneksy, że opłata za najem się podwyższyła, bo czynsz od spółdzielni poszedł do góry. Co ciekawe spółdzielnia tylko raz podwyższyła opłaty i to o marne grosze, a mnie chcieli wyłupać z 1700 na prawie 2300 XD
Oczywiście żeby dodzwonić się i dopytać co tam się odjaniepawla nie było możliwości.
Podpisz pan aneks i się odkremówkuj XD
@ExTc: heh, też jestem na etapie wyciągania od nich mojej kaucji już 43 dni XD pani na infolinii mówiła, że czekają na jakieś rozlicznie i że pogoni dział ale #!$%@? xd dawaj znać jaki bedzie finał
Gdzie ewentualnie szukać pomocy? Póki co rzuciłem maila z prośbą o wyjasnienia, faktury, rachunki itd za rzekome naprawy. A wiem, że chwile po zdaniu chaty wynajeli ukrainkom nawet bez sprzątania, a chcą hajs za sprzątanie + naprawy. Z protokołów przy starcie i zakonczeniu najmu w obrębie wynajmowanego pokoju wychodzą tylko jakieś pierdoły które kosztują razem z 50zł jakby sie chciec #!$%@?ć. W obrębie mieszkania tez jakies gówna typu brak 2-3 żarówek etc.
@Zwierz33: nie odzyskałem całej kwoty, dalem sobie spokoj bo mam inne wazniejsze rzeczy na glowie niz 2k PLN, zwrocili jakies gowno, przedstawili swojego "excela" z danymi z dupy, gdzie nawet nie zgadzały sie podsumy i daty XD

@Mzuri to #!$%@? zart. NIE POLECAM!