Wpis z mikrobloga

Apple tak wytresowało swoich klientów że mając 13 pro mało się nie zesrają za 14 pro pomimo że to praktycznie ten sam telefon


@BooB: kto się zesrał? Przeglądam tag i nic takiego nie widziałem. Może tylko fanboje w Twojej głowie mało się nie zesrali?
@michal_gol: xxi wiek chłop coś o telefonach na mikro #!$%@? to trzeba mieć jednak łeb konsumpcjonizmem nieźle sprany XD weź może zacznij jeszcze dla apple za darmo pracować skoro już za darmo im próbujesz reklamę robić
który też się zesrał


@BooB: który przypomniał jak się ktoś inny zesrał, i to akurat ze strony Androidowców, żadna wojna ios vs android nie jest prowadzona a op nic nie wspominał o tym o czym napisałeś czyli że iphone 13 to praktycznie to samo co iphone 14 i każdy to wiedział bo tak właśnie wygląda cykl wydawniczy iphone.
@aarahon: ale przecież tamten wpis jest ewidentnie wycelowany w "fanów" samsugna w taki prześmiewczy sposób, a op to specjalnie przypomina żeby dolewać oliwy do ognia. Dobra nie chce mi się już dyskutować na ten temat, bo muszę stać w kolejce po kredyt na 14 pro. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale przecież tamten wpis jest ewidentnie wycelowany w "fanów" samsugna w taki prześmiewczy sposób, a op to specjalnie przypomina żeby dolewać oliwy do ognia.


@BooB: a to już nie można wyśmiewać kogoś za to co powiedział? xD

Dobra nie chce mi się już dyskutować na ten temat, bo muszę stać w kolejce po kredyt na 14 pro. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BooB: możesz kupić xiaomi, kredyt