Wpis z mikrobloga

Mam problem z #koty

Futrzak upatrzył sobie jedno miejsce w łazience i leje tam od jakiegoś czasu praktycznie codziennie. Ma dwie kuwety, ma luzik na chacie, a leje. Dziewczyna jest tak #!$%@?, że myśli o oddaniu go gdziekolwiek.

Jakieś pomysły co mu siedzi w tym kocim łbie?
  • 9
@FotDK: Sok z cytryny w tym miejscu lub są specjalne preparaty denerwujące różne zwierzaki, w tym koty. Inna opcja to folia aluminiowa jeśli to gdzieś wyżej i musi wskoczyć jak na ziemi to folia klejąca, klejem w górę.
@FotDK: po pierwsze wykop to nie jest dobre miejsce do szukania wskazówek behawioralnych.
Parę stówek i masz behawiorystę z prawdziwego zdarzenia, który podejdzie do problemu indywidualnie.

A jeśli chcesz znaleźć jakiekolwiek wartościowe info na temat kotów, to zapraszam na grupę "koty i wszystko o nich" na FB.

Parę wskazówek ode mnie:
1. Żwirek. Strzelam, że stosowane są modne silikony/drewno. W naturze koty załatwiają się do piasku. Najbardziej zbliżonym materiałem jest bentonit
@Test59 zwir ok, zmienię z powrotem na cats best ten takie rurki, które się rozsypują

Kuwety ma dwie, wielkie jak #!$%@?. Bez drzwiczek.

Zmian też nie, upatrzył sobie miejsce, i leje albo na podłogę, albo dywanik łazienkowy, jeśli ktoś go stamtąd nie zabierze.

Zwyczajnie postawię tam coś, bo kuweta przy wannie nie wchodzi w grę.