Wpis z mikrobloga

A wiecie, że jak wynajmujecie długoterminowo (czyli zakładam, że kilka lat spokojnie) to wasze opłaty za ten wynajem nie rosną? Bo to chyba oczywiste, że właściciel nic wam nie podwyższy, a wszelkie koszty weźmie na klatę. Szczególnie przez ostatnie 5 lat gdzie #!$%@?ło w górę chyba wszystko co istotne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Oczywiście dzięki temu sprytnemu trikowi wynajem jest tańszy niż kredyt! Bo wynajem nie rośnie, a kredyt tak! Ha!

Dlatego ja np. w 2017 roku płaciłem 1100 zł za wynajem 30 m mieszkania, a już w 2018 płaciłem 980 zł raty kredytu za 55 m mieszkanie więc totalnie nie opłacało mi się kupować mieszkania na kredyt. Prosta matematyka, czego nie rozumiecie?



#nieruchomosci #kredythipoteczny
Pobierz
źródło: comment_16625658030Dzvn2fxXZGt70Sbxz1Xy1.jpg
  • 14
@Krupier wszystko zależy od właścicieli mieszkania. W moim przypadku to państwo którzy odziedziczyli to mieszkanie, nie mają kredytu do płacenia, wynajmuję je chyba już z 6 lat i jak na dzisiejsze czasy cena jest śmieszna. Spokojnie mogliby mi podnieść conajmniej parę stówek, i tak bym został, ale mimo tego że na każdy rok jest nowa umowa to ani razu nawet nie spróbowali. Mogę odkładać kupę kasy dzięki temu i nie płaczę że