Wpis z mikrobloga

@Espance: Nie zachowujcie się jak czternastolatki. Jak się boi to po prostu wyjmujesz w odpowiednim momencie i macie dokładnie 0% szans na ciąże. W piątek jest ten dzień, do boju ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Espance: No i właśnie dlatego ma potrzebę „przyjaźnić się” z Kacprem. On ją rozumie i by się o nią zatroszczył, a nie przyszedł styrany z roboty i dał rakietę do o----------a. Nie ma chyba między wami za dużo chemii, wnioskuje po tych screenach z rozmów. Związek z rozsądku czy o co chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@puzonyyx: no a jednak chyba jesteś bluepillem. Ja staram się trzymam ramę, raz jej coś kupię na urodziny, teraz zabieram ja do Zakopca ale ogólnie hamuje się trochę z uczuciami o nie jestem przylepa. To ona się zawsze klei do mnie
  • Odpowiedz
@Espance: No ja was nie znam, ale wyglada mi to na dziwną relacje. Jakaś taka bez polotu. 5 miesięcy bez seksu, ona wieczorami gada z innym, widzicie się raz w tygodniu a ty masz niskie libido i dajesz tylko od niechcenia parowe do o------a xD Mam wrażenie ze problem jest w tobie i musisz się ogarnąć.
  • Odpowiedz
@Espanno dlaczego we mnie jest problem? Kiedyś mi o byłym opowiadała że ja nigdzie nie zabierał, o wsystko ona się musiała prosić i wkoncu z nim zerwala. Ja przez te parę Miechów więcej z nią zwiedziłem niż ona z byłym. Od czasu do czasu dostaje jakiś prezent. Nie ruxhakismy się bo nie mieliśmy na to ochoty, ja słabe libido a ona się przełamać nie może bo ma fioła na punkcie ciąży.
  • Odpowiedz
@Espance: Przecież właśnie to robisz, bo to napisałeś powyżej. Zwiedzanie, prezenty itd. Owinęła cię wokół palca tak że się nawet nie zorientowałeś xD Napisz mi pw za pół roku jak się wasz związek potoczył.
  • Odpowiedz
@Espance: No ja wam życzę wszystkiego najlepszego. Skoro wszystko jest ok, to po co przyszedłeś z tym na wykop? Jak ufasz to ufaj, jak nie ufasz to sprawdzaj i tyle.
  • Odpowiedz