Wpis z mikrobloga

@Espance: pyta to odpowiedz i zapytaj jakie ona ma zdanie w tej kwestii, a nie robisz z igły widły, a banda zakompleksionych zdradzonych wykopków szuka od razu romansu w tle zamiast normalnej rozmowy o ustaleniu granic w związku. Dorośnijcie.
  • Odpowiedz
@Espance po pierwsze - baby nigdy nie pytają bez powodu. Shittesty to się robi jak się poznajecie, a nie w związku. Jak kobieta o coś pyta, to ma coś na myśli. To coś w stylu jakbyś chciał puknąć koleżankę to spytasz "co myślisz o otwartym związku" żeby nie było że zdradzisz.
IMO coś jest nie tak. I dlaczego podała przykład z Kacprem. Nie powiedziała "jakbym gadała z kolegą" tylko od razu
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: Nie umiesz w psychologię. Kobiety NIGDY nie pytają o takie rzeczy bez powodu. Coś jest na rzeczy, moim zdaniem laska sprawdza jak daleko może przesunąć granice w swoich rozmowach z Kacprem i robi zasłonę dymna. Op się musi dowiedzieć co jest grane, ale nie chama, tylko jeździć-obserwować
  • Odpowiedz
Panowie a pytać o screeny z nim czy przy niej popatrzeć w jej messengera cyz dać se spokój i po prostu jakby miała bolca szukać to i tak znajdzie, ja jej przed niczym nie powstrzymam. Ona jest dziewica jak cos xD
  • Odpowiedz
@puzonyyx: wiem bo mi o tym mówiła i widsxbpo zachowaniu że na pewno jest. Boi się że zajdzie w ciążę stąd też seksu nie było. Ale lody były bardzo dużo razy więc nie w tym rzecz
  • Odpowiedz
Powiedziałem jej wprost że jak zacznie z kimś flirtować to bym ją z chaty #!$%@?ł. Ona też jest strasznie zazdrosna o mnie, bo telefon też mi często przegląda xD tak że może po prostu tak o spytała i nie szukać już drugiego dna w tym
  • Odpowiedz
@Espance: wiele razy mówiła żeby siadła na mnie ale ona jest przewrażliwiona że zajdzie w ciążę nawet w zabezpieczeniu ale mysle, że niedługo to zrobimy bo jedziemy teraz na weekend do zakopca. Nawet z dwoma byłymi podobno tego nie robila. Widzę nawet po tym że jak jej palce tam wkładałem to ledwo do włożyłem i już ja bolało. Loda wielokrotnie mi robiła. Z jakimś Kacprem kiedyś widziałem jej rozmowy na
  • Odpowiedz
jesteś ważniejszy od niego


Jak wierzysz w takie słowa to powodzenia. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Powiedziałem jej wprost że jak zacznie z kimś flirtować to bym


Im więcej będziesz pytał o Kacpra tym być może więcej zacznie ukrywać. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz