Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak dogadujecie się z różową na temat częstotliwości seksu i zabaw w łóżku innych niż seks?
Pobawiłem się z dziewczyną, było przyjemnie, ale był to w sumie nasz debiut w byciu tak blisko. Następnego dnia różowa powiedziała, że na razie nie chce iść dalej, mimo że było jej bardzo przyjemnie, a do tego zarządza jakiś łóżkowy post dla nas i nie chce takich zabaw do odwołania, minimum 1-2 tygodnie.

Ja jednak mam swoje potrzeby, najchętniej bawiłbym się tak co drugi dzień. Powiedziałem jej o tym, ona stwierdziła, że to dzikie i wcale nie czuje takich potrzeb.
Jak takie sprawy u was wyglądają? Mam trochę rozkminę czy po prostu to dla niej trochę za szybko wszystko się dzieje, czy też ogólnie kobiety nie mają takich potrzeb seksualnych co #niebieskiepaski

#zwiazki #seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow #pytanie #p0lka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63185e17ca8dcba1dc1bae0e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 40
  • Odpowiedz
nie chce takich zabaw do odwołania, minimum 1-2 tygodnie.


@AnonimoweMirkoWyznania: nauczcie wy się, że jak kobieta mówi 'nie lubię placków' to nie chodzi o placki, a całkiem możliwe, że włąśnie chodzi o placki, ale że lubi, a nie że nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) To są zawsze rebusy i jak piszesz na mirko same słowa to gówno nam to mówi.

Moze to zarówno oznaczać 'spodobało mi się, boję się, nie będzie mnie szanował, to idzie za szybko, przecież ja nie jestem taką wyuzdaną szmatą, a co jak to pójdzie jeszcze dalej a on potem mnie zostawi i będe
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: trafiłeś na kobietę o niskich potrzebach seksualnych, ewentualnie może odczuwać jakiś dyskomfort podczas stosunku. Istnieje duże ryzyko, że częstotliwość stosunków nie będzie Ci odpowiadała. Musisz zdecydować, czy chcesz dalej w to brnąć czy nie. Pamiętaj, że seks jest ważnym elementem związku, a brak zaspokojenia może powodwać frustracje
  • Odpowiedz
OgnistaMarzycielka: To zależy. Są okresy, kiedy bzykam się z mężem kilka razy dziennie, a są i takie, kiedy przez tydzień nie mam ochoty - bo mam drobną infekcję, okres albo zdarzają się inne niesprzyjające warunki. Wtedy jednak służę mężowi pomocą na inne sposoby, w końcu mam też usta, pupę i sprawne dłonie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli to był jej pierwszy raz, możliwe, że potrzebuje czasu na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: fajnie jakbys podal przedzial wiekowy, bo nadal podchodze do tego wpisu jakbym rozmawial 20latkiem, a w tym wieku to tak nie wygląda i łykasz bajeczki, ktore Ci kolezanki mowia.
Wlasnie tak to wyglada. Jeden slucha i wierzy, a inny nie slucha i je rucha.
  • Odpowiedz