Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak dogadujecie się z różową na temat częstotliwości seksu i zabaw w łóżku innych niż seks?
Pobawiłem się z dziewczyną, było przyjemnie, ale był to w sumie nasz debiut w byciu tak blisko. Następnego dnia różowa powiedziała, że na razie nie chce iść dalej, mimo że było jej bardzo przyjemnie, a do tego zarządza jakiś łóżkowy post dla nas i nie chce takich zabaw do odwołania, minimum 1-2 tygodnie.

Ja jednak mam swoje potrzeby, najchętniej bawiłbym się tak co drugi dzień. Powiedziałem jej o tym, ona stwierdziła, że to dzikie i wcale nie czuje takich potrzeb.
Jak takie sprawy u was wyglądają? Mam trochę rozkminę czy po prostu to dla niej trochę za szybko wszystko się dzieje, czy też ogólnie kobiety nie mają takich potrzeb seksualnych co #niebieskiepaski

#zwiazki #seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow #pytanie #p0lka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63185e17ca8dcba1dc1bae0e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 40
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Pobawiłem się z dziewczyną, było przyjemnie, ale był to w sumie nasz debiut w byciu tak blisko. Następnego dnia różowa powiedziała, że na razie nie chce iść dalej, mimo że było jej bardzo przyjemnie, a do tego zarządza jakiś łóżkowy post


To znaczy, ze wcale jej się tak nie podobało i Cie w #!$%@? robi.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jeśli wcześniej miała ochotę na seks częściej, niż raz na 2 tygodnie, to obawiam się, że wcale się jej to nie podobało tylko na razie nie wie jak Ci to zakomunikować lub sama jeszcze nie ogarnęła jak z tym się czuje.

Fajnie jak byś zainicjował rozmowę o tym sam, jeśli ci zależy na związku. Tylko tak, żeby wiedziała, że wysłuchasz ze zrozumieniem - nie śpiesz się od razu reagować na to
  • Odpowiedz