Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3534
Robię porządki bo wkrótce przeprowadzka, ogłaszam #rozdajo wszystkich książek na picrel. #ksiazki idą wszystkie hurtem, trochę Mroza, trochę sensacji, trochę luźnej literatury tak do poczytania na długie jesienne wieczory dla #jesieniara

Losowanie jutro po 22:00
brandnewbrain - Robię porządki bo wkrótce przeprowadzka, ogłaszam #rozdajo wszystkich...

źródło: comment_1662545618nKxzDqURwB50wqHcHkN5Qt.jpg

Pobierz
  • 103
@brand_new_brain: co to ma znaczyć? Ale prychłem. A potem jakieś wykopki będą się wywyższać "NIE CZYTASZ KSIĄŻEK, OGLĄDASZ SERIALE i GRASZ W GRY? JA CZYTAM KSIĄZKI JESTEM KUHHHWA KIMŚ, TAKI INTELIGENTY, OCZYTANY"

Dodaj do kompletu 365 dni oraz 50 twarzy
@Landa: W sumie to zawsze się zastanawiałam - jaki jest sens takiej biblioteczki? Może jestem dziwna, ale nie widzę sensu trzymania książek, które raz się przeczytało. Bo kiedy przeczytasz je ponownie? I po jakim czasie? O ile w ogóle. Zwłaszcza, że jest tyle różnych książek, których się jeszcze nie przeczytało.

A jak faktycznie cię najdzie po latach ochota na przeczytanie tej książki to są biblioteki. Pożyczasz, przeczytasz, możesz oddać.
@tarushiba ja jestem jakaś dziwna, ale nie lubię czytać książki po raz pierwszy. Dużo książek czytałam od tyłu (czyli wracając do wcześniejszych fragmentów, znając już zakończenie). Kiedyś nawet jedna książkę, która skończyłam, od razu wzięłam do czytania od nowa - już zadowolona, że nie muszę się jakoś szczególnie skupiać na fabule, tylko znając już treść, mogę się skupić na jakichś szczegółach, i czerpać radość z przyjemności czytania :P
@brand_new_brain: będziesz żałować tych wydanych książek :( kiedyś też "przy zmianach" wydałem kilka stosów komiksów (w tym na ówczas wszystkie thorgale, shninkiel, yansy, funky kovale) oraz playstation 2
Poza tym z 20 kilogramów top secretów, bajtków, secret service i innych
jak ja tego żałuję