Wpis z mikrobloga

@advert: Zima jest fajna!*

*Przez 2 tygodnie urlopu gdy jeździsz sobie na nartach, snowboardzie czy kuligu a wieczorami mykasz na łyżwach.

Czy warto dla tych 2 tygodni cierpieć z zimna, latać do pieca i palić za ogromne $$ oraz odśnieżać auta, więcej chorować, mieć depresję z braku słońca i tracić pół roku życia bo nie ma co robić z innymi na dworze ?

ABSOULTNIE NIE, #!$%@?Ć ZIMĘ
tylko wieczna wiosna i
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@advert: ehh... Nocka w azbestowni, 18 stopni na hali, i o godzinie szóstej skrobanko szyby. I zapomniałeś rękawiczek. I rozładował ci się akumulator. I jak wsiadasz to ci się podwija koszulka z tyłu, i dotykasz dupskiem zimnego skórzanego fotela. I jedziesz cała drogę 40 km/h w korku bo ludzie się boją depnąć. I jak już dojeżdżasz i chce Ci się spać to wysiadasz na te zimną siurnię i chowasz auto do
@advert: @Meritneit: jedźcie w góry to zobaczycie jaka zima może być ładna ;) mało jest takich miejsc w Polsce, ale jednak na południu mamy ten śnieg i jechać w zimie w takie Karkonosze czy Izery, nawet połazic, albo na narty - biegowe, bo stoki to słabe mamy, to jest bajka.
@SayNoToPrzegryw: to jak aktywnie spędzasz czas, gdy jest 35 stopni i spora wilgotność? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po drugie pamiętaj, że ludzie mieszkają w różnych miejscach i w zabetonowanych miastach można się ugotować
Dziwnym trafem tego samego dnia mogę wytrzymać w ogrodzie, a będąc z przymusu w centrum- modlić się o dobicie

Ja zawsze mam problem po np. zastrzyku z B12. Jakby ktoś dołożył do wewnętrznego pieca