Wpis z mikrobloga

@Niebadzlosiem nie każdy musi latać do pieca, niektórzy mają CO. Nawet jak będzie to 1k miesięcznie to do przeżycia. Auto można mieć w garażu i jeździć raz w tygodniu. A na brak słońca polecam suplementację witaminy D i dużo alkoholu:D
  • Odpowiedz
@advert: Do tego ludzie są mega grubi i zle znoszą przez swoją tusze i uszkodzoną termoregulacje lato jak jest powyżej 25 stopni. Mela im w twarz, bo dzieki nim się sezon listopadowy zaczyna i ogólnie cało ##!$%@? to degeneraci


#!$%@? siłkę od 9 lat, biegam 5km ponizej 25 min, mam jednocyfrowy poziom tkanki tłuszczowej i nadal nienawidzę lata, bo przy #!$%@? 30 stopniowym upale cieknie ze mnie ciurkiem po wyjściu z
  • Odpowiedz
o ile można podziwiać taką zimę z okna w ciepłym domu to rzeczywiście jest urokliwa, ale jeśli trzeba zasuwać w tym sniegu, błocie, zimnie do pracy to jakoś tak mniej


@Meritneit: o ile można korzystać z lata w ciepłe wieczory albo posiedzieć w wodzie w słoneczny dzień a potem wrócić do klimatyzowanego domu to rzeczywiście jest urokliwe, ale jeśli trzeba zasuwać pocąc się w upale do pracy to jakoś tak mniej
  • Odpowiedz
@Meritneit: no widzisz, a ja już jestem wtedy rozebrany na maksa, więc jeśli robi się jeszcze cieplej to nie mam już jak się bardziej schłodzić. A zimą zawsze można się grubiej ubrać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Meritneit jesień jest ładna jak w jakieś Bieszczady czy las pójdziesz gdzie mało ludzi jest i zimą to samo tylko jeszcze musi tak z min 8 na minusie ciągle żeby nie roztopilo się nic i śniegu #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sex_Machine: a wiesz, jakie to niewygodne siedziec w dwóch bluzach i obowiazkowo pod kocem, ledwo się ruszać można, dlatego lato jest suuuper (ofc tylko gorące lato) ()
  • Odpowiedz