Wpis z mikrobloga

Warszawski Koks kiedyś: Siema youtube, w dzisiejszym odcinku będziemy #!$%@?ć żelastwo i szczerze się tym jarać, śmieszkować, sztangi na championie trochę krzywe ale uj tam lecimy z tym, Saker odpala 140 na klate w serial, pozdrawiamy gymnazjosa

Warszawski Koks dzisiaj: (minuta reklamy dzika/koszulek) Siema youtube, Owca WK z tej strony jak leci (zbliżenie na ponczka robiącego minę jak retard, 2 sec zatrzymania na logu dzika na koszulce). W dzisiejszym odcinku zagramy w jakąś #!$%@?ą planszówkę i eghjgh ryryrr (Owca ma problem z wymową prostego zdania) będziemy udawać, że mamy z tego fun.
(zoom na myślą nieskażoną twarz robura). Dobra, to jedziemy, ktoś zna zasady? (wszyscy kręcą głową). A właśnie, przypominam, że nasz zajebisty energetyk jest już dostępny w lidlu, biedronce i sklepikach szkolnych w całej Polsce! (Zoom na Ponczka który bierze łyka dzika po którym wykrzywia mu ryj bo jest taki syfny w smaku).
Po 10 min kłótni o zasady, grają coś tam pałę. Owca kilkukrotnie próbuje udać śmiech łudząc się że stworzy atmosferę dobrej zabawy.
- Saker: Ty ale #!$%@? ten przecież ja ruszyłem kartą i co ty w ogóle odpie#@ladasz ty, mistrzu mordo ej
-Owca: Niemniej jednak jestem zdania że bynajmniej eeydhd trytrt (kłopoty z mową) i tak to powinno być (2 sec głośnego śmiechu
-Ponczek: udaje język migowy, w interwałach minutowych robi łyka dzika (puszka jest pusta od 5 godzin)
-Robur: ja tu niechcieć być, ja chcieć do natalki, ja wyrosłem z nagrywać głupie filmiki

(parę min "śmiesznego montażu")

-Owca: Dobra jeszcze coś bo muszę spierd#$alać na chate #!$%@?ć omleta Kaji, nie zapomnijcie o subksyrpci, dzwoneczku, Rośnijcie duzi, Slava Sportowa Polska

Koniec montażu, kolejna miniaturka najstepnego filmu przypomina że poprzedni filmik od wk był równie #!$%@? i był tylko wymówką do nasrania na całym planie kryptoreklamą nowego sikacza o smaku płynu do naczyń
#mikrokoksy #warszawskikoks #polskiyoutube
stefan8800 - Warszawski Koks kiedyś: Siema youtube, w dzisiejszym odcinku będziemy #!...

źródło: comment_1662540732chOYbdPV1QuXUSOA5r9FFj.jpg

Pobierz
  • 10
Oglądałem ich od początku ale od jakiś 2-3 lat szkoda mi na nich czasu. Wszystko z dupy bez sensu, zero nowych informacji. Szkoda czasu. Idealnie podsumowałeś ich filmy xD
@stefan8800: ile można nagrywać o siłowni, treningu, diecie? To jest strasznie ograniczona tematyka i oni w dobrym momencie to zauważyli, że ciężko dalej rozwijać kanał trzymając się tylko tej siłowni.

Ja to mam bekę że Szmexego. Trzymał się z nimi ze 2 lata, jakieś wspólne materiały robili, trochę go wypromowali na YT. Typ od nich odszedł, bo nie podobało mu się właśnie, że WK odchodzi od tematu stricte siłowni. Po czym
@Brandon95 Poza tym jeśli jeszcze te wyjaśnienie Tiktoków jest spoko, to Szmexy moim zdaniem jest tak strasznym bezbekiem, że tym idiotycznym poczuciem humoru idealnie do WK pasuje. On czasem się z czegoś śmieje albo coś powie, to siedzę i patrzę w ten telewizor jak na jakiegoś debila XD