Wpis z mikrobloga

Mordy jest sprawa.
Zostałem posiadaczem Tribana RC520 jakoś w czerwcu. Jest to moja pierwsza szosa i trochę się obawiałem, ale już po pierwszych jazdach byłem mega zajarany i uważam, że dokonalem świetnego wyboru. Po jakimś czasie kupiłem bloki Spd-Sl i buty. To już w ogóle była bajka. Po jakimś czasie uznałem jednak, że Spd-sl są zajebiste, ale nie da się w tym chodzić, a znoszenie roweru po schodach to proszenie sie o kłopoty. Postanowiłem więc zmienić pedały na klasyczne SPD. Pojeździłem miesiąc, niby wszystko grało, kondycja szła do przodu, ale nagle z dnia na dzień zaczęły mnie boleć kolana. Oba. Taki palący ból, normalnie jakby w kolanach był ogień. Dodatkowo przy wstawaniu z przysiadu z kolan wydobywa się dźwięk jakby coś pękało. Byłem na RTG - nic. Wyniki z krwi też dobre. Chodzę teraz na fizjo i zobaczymy. Od ostatniej jazdy na rowerze minął miesiąc, kolana oszczędzam i w sumie żadnych zmian. Podejrzewam, że to wina źle ustawionych bloków, ale co dalej? Ktoś miał/słyszał o podobnym przypadku? Zdjęcie roweru jeszcze na fabrycznych pedałach dla atencji.
#rower #szosa #triban #wykoptribanclub
yeloneck - Mordy jest sprawa. 
Zostałem posiadaczem Tribana RC520 jakoś w czerwcu. J...

źródło: comment_1662490243PeuSnhok8aUH1iwW0yEzHi.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yeloneck: zawsze możesz spróbować fittingu samemu. Jeżeli masz zdrowe i gibkie ciało, to uda się bez problemu. Obadaj filmy veloart tv, skup się na siodło i bloki.
  • Odpowiedz