Wpis z mikrobloga

Serio jakim skończonym debilem i frajerem trzeba być, by cieszyć się, że ci oszuści porzucili stare konsole?
Oni #!$%@? temat całkowicie, mają silnik ulepiony z gówna nad którym nawet nie panują co z resztą sami przyznali uciekając z tego syfu na UE5. Sami nie potrafili ogarnąć własnej produkcji i teraz odpowiedzialność zrzucają na graczy.
Czy którykolwiek z cieszących się debili w ogóle rozumie, że ta gra nawet przez sekundę nie powstawała na nową generację konsol tylko na starą? Czy ci idioci rozumieją, że te DLC były obiecane na starą generację konsol a teraz ta banda oszustów od tak sobie po prostu zdecydowała o tym, że nie dostaną niczego?
Cała rzesza ludzi zapłaciła za ten tytuł spore pieniądze, przez te 2 lata nie dostali praktycznie niczego poza bardzo powolnym naprawianiem błędów a na końcu dostali szmatą po mordzie, DLC którym wam mydlimy oczy od tak dawna nie będzie, wymień sobie konsolę na nowszą, bo my jesteśmy bandą amatorów i januszy, którzy nie potrafią ogarnąć własnej gry a ty za to zapłacisz...

Serio, jeżeli ktokolwiek kogo to cieszy będzie kiedykolwiek w życiu chciał coś złego powiedzieć o EA, Ubisofcie czy innych Activision to powinien najpierw stanąć przed lustrem i napluć na swój parszywy ryj, bo po takiej akcji CDPR powinno doznać wiecznego potępienia za robienie w #!$%@? graczy a nie jeszcze poklask.
#cyberpunk2077
  • 32
@kochamschabowe:

Jacy rycerze, w którym miejscu bronię Redów, że dobrze zrobili?

Po prostu zakładam, że takim podejściem się sugerowali, decydując się na nie robienie dodatku na old geny.
A to, że #!$%@? wypuszczając to na muzealny wręcz sprzęt, to tylko i wyłącznie ich wina.

dużo graczy nie oczekuje super grafiki i wielu wystarcza ps4 pro


To, że jedne konsole odchodzą do lamusa i coraz mniej gier na nie wychodzi to dosyć
@konkuterowiec: Ja to wiem, nie sprowadzam Cyberpunka do programu rzędu "Hello World" w Turbo Pascalu bo tam jest cała masa mechanizmów, ale w ogólnym rozrachunku to Cyberpunk jest po prostu #!$%@? upośledzoną grą w stosunku do większości tytułów jakie znajdziemy na rynku.
Jednym z mocniej obciążających procesor elementów jest zaawansowany pathfinding, bo to przy dużej ilości aktorów wymaga bardzo wielu obliczeń w ciągle zmieniających się warunkach a i sama siatka swoje
@CreaOnion: No i o to chodzi - beznadziejna firma bo wydała grę na aktualna generację konsol na której nie działała. Nowej generacji jeszcze nie było.

Chcieli po prostu jak najwięcej sprzedać i zarobić na owieczkach wyznawcach cdpr xD

Była to na tamten czas aktualna generacja konsol wiec wydając grę na nią powinni zadbać by działała. A tak zostawili graczy na lodzie - Ci którym udało się zwrócić skończyli dobrze. Niektorzy jednak
@kochamschabowe:

Ja personalnie wiedziałem co się święci, gdy tylko zobaczyłem gameplay.

Nie widziałem szans, by coś takiego dało się wyrenderować na moim ówczesnym PS4, więc od razu zacząłem przymiarki do kupna PC z RTXem i to był strzał w dziesiątkę, bo grało się naprawdę dobrze.

Ale klient idący do sklepu ma prawo oczekiwać pewnej jakości i że nie zostanie wyruchany bez mydła.
W moich oczach najbardziej się #!$%@?, gdy wyciekł krótki
Nie rozumiem, co w tym złego? Zrozumieli, że tego trupa już się nie da odratować na maszynkach z 2012 roku i nie chcą, by w dniu premiery dodatku mówiło się znowu jak bardzo to nie bangla na starszej generacji.

W ogóle kto na poważnie dalej gra na PS4 i starym Xboxie? Przecież ten sprzęt ma już 10 lat, a w dniu premiery i tak do najlepszych nie należał...

CDP zrobiło błąd, wypuszczając
@Prezydent_Polski:

Ja personalnie bym zainstalował W11 i bym sobie pograł.
Stwierdzając, że zrobili to tylko, bo Microsoft im zapłacił, gdyż nie ma żadnego innego powodu, by ograniczać hardware i software do kompa z W11.

Co innego na sprzęcie, który wyciąga zawrotne 1,84 TFLOPa XD
@Prezydent_Polski:

Ale co udaję, że nie wyruchali? No wyruchali, ale głównie przez wypuszczenie tego niezoptymalizowanego potworka na tak słaby sprzęt. I że rozumiem, że nie chcą sobie ponownie strzelić w stopę materiałami na YT z dodatku, gdzie tekstury się nie wczytują, albo postacie wyglądają jak jakieś bloby?

Wyruchali już oldgeniarzy na premierę i to bez mydła XD
Teraz przechodzą do następnej fazy - porzucenia

@Tasde:

Co prawda devem jestem z
@CreaOnion: No przecież to napisałem. Tworzenie gier to zabawa w iluzjonistę tylko na wielką skalę i to Wiedźmin robił świetnie.
Tam było statycznie, płasko ale cała otoczka świata kreowała dobre wrażenie a mechanizmy gry i sam widok TPP powodował całkowicie zjadliwy rezultat.
Gra nie musi być ładna, żeby była urocza a Wiedźmin był bardzo uroczy, tak samo robi to Valheim który jest zwyczajnie paskudny ale dzięki idealnej grze kolorów czy światłocienia
Dokładnie jak mówisz, wszystko rozbija się o optymalizację. Optymalizacja to sztuka, to nie jest zajęcie dla studenciaków za gówniane stawki bo znaleźć rozwiązanie które jest jednocześnie dobre, uniwersalne i niewidoczne to ciężki kawał chleba.


@Tasde: dojebywanie giga optymalizacji nie ma zwyczajnie sensu, bo nie ma na tym marży. Robi się to tylko do tego stopnia, aby w miarę działało i resztę robi nadwyżka mocy sprzętu gracza. Pieniądze zainwestowane w optymalizację mają