Wpis z mikrobloga

Serio jakim skończonym debilem i frajerem trzeba być, by cieszyć się, że ci oszuści porzucili stare konsole?
Oni #!$%@? temat całkowicie, mają silnik ulepiony z gówna nad którym nawet nie panują co z resztą sami przyznali uciekając z tego syfu na UE5. Sami nie potrafili ogarnąć własnej produkcji i teraz odpowiedzialność zrzucają na graczy.
Czy którykolwiek z cieszących się debili w ogóle rozumie, że ta gra nawet przez sekundę nie powstawała na nową generację konsol tylko na starą? Czy ci idioci rozumieją, że te DLC były obiecane na starą generację konsol a teraz ta banda oszustów od tak sobie po prostu zdecydowała o tym, że nie dostaną niczego?
Cała rzesza ludzi zapłaciła za ten tytuł spore pieniądze, przez te 2 lata nie dostali praktycznie niczego poza bardzo powolnym naprawianiem błędów a na końcu dostali szmatą po mordzie, DLC którym wam mydlimy oczy od tak dawna nie będzie, wymień sobie konsolę na nowszą, bo my jesteśmy bandą amatorów i januszy, którzy nie potrafią ogarnąć własnej gry a ty za to zapłacisz...

Serio, jeżeli ktokolwiek kogo to cieszy będzie kiedykolwiek w życiu chciał coś złego powiedzieć o EA, Ubisofcie czy innych Activision to powinien najpierw stanąć przed lustrem i napluć na swój parszywy ryj, bo po takiej akcji CDPR powinno doznać wiecznego potępienia za robienie w #!$%@? graczy a nie jeszcze poklask.
#cyberpunk2077
  • 32
  • Odpowiedz
@KosmicznyAnalizator: ale może niech odchodzą od starych konsol przy nowych grach, a nie grze, która była dedykowana starym konsolom i jej właściciele mają takie samo prawo do dodatku, jak ktoś kto ma ps5 czy pc? xDDD
  • Odpowiedz
@Tasde:

Nie rozumiem, co w tym złego? Zrozumieli, że tego trupa już się nie da odratować na maszynkach z 2012 roku i nie chcą, by w dniu premiery dodatku mówiło się znowu jak bardzo to nie bangla na starszej generacji.

W ogóle kto na poważnie dalej gra na PS4 i starym Xboxie? Przecież ten sprzęt ma już 10 lat, a w dniu premiery i tak do najlepszych nie należał...

CDP zrobiło
  • Odpowiedz
@Tasde: Patrząc po tym jak gra chodziła na starej generacji to nie dziwie im się, że nie chcą powtórki. Grzebanie w CP2077 na starej gen to tylko strata czasu i środków a efekt i tak jest co najwyżej średni.
Dobrze, że chociaż upgrade ze starej generacji na nową jest za darmo jak ma się grę.
  • Odpowiedz
@Variv: Ale ta gra tak chodziła tylko i wyłącznie z ich partactwa i głupoty, więc to jest to o czym napisałem: gracze płacą cenę błędów popełnionych przez CDPR i to jest obrzydliwe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tasde: trochę tak, ale nie do końca. Żadna inna gra nie zbliżyła się do miksu realizmu i ilości detali (wertykalność) CP. RDR2 był fotorealistyczny, ale to zupełnie inna ilość detali na raz do ogarnięcia. Streaming zasobów na starych konsolach nie dałby rady, choćby nie wiem co.

Ich podstawowym błędem było puszczenie tej gry na te trupy.
  • Odpowiedz
@Tasde: Teraz nie ma co się dziwić, ludzie bez honoru, skoro po takiej promocji wypuścili coś takiego to robienie ludzi dalej w wała jest małym zaskoczeniem… Mnie w tym wszystkim smuci to jaki hajp był na CDPR który wypuścił szita, a tak mało o Techlandzie który zmiótł tego szita w każdym aspekcie.
  • Odpowiedz
@resource_1337:

Żadna inna gra nie zbliżyła się do miksu realizmu i ilości detali

Chyba żartujesz. Większość miasta to pusta makieta obklejona teksturami.

wertykalność

Gówno hasło marketingowe CDPR. Spider-Man ma dużo większą wertykalność, Minecraft ma kilka milionów razy większą wertykalność i działa. Gry nie działają tak, że jak masz wielkie miasto i ktoś ci w kilku miejscach dołoży 2 piętra to to jest x2 do wymagań bo nie jest. RDR 2 w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tasde: Coś dzwoni widzę ale nie w tym kościele ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście cyberpunk nie ma podejścia pod względem organiczności do rdr, ale pomimo tego musi bardziej obciążać procesor, nie da się tego przeskoczyć. I wynika to między innymi z tego że w CP też jest pod tą makietą dużo systemów, po prostu nieumiejętność lub brak doświadczenia sprawiły że efekt finalny jest jaki jest. Oceniasz te
  • Odpowiedz
@Tasde: nareszcie ktoś to powiedział. Optymalizacja w cyberpunku jest okropna względem mechanik które się na niego składają więc niech fakają bobla
  • Odpowiedz
@CreaOnion: @resource_1337: ale biali rycerze cdpr xD dużo graczy nie oczekuje super grafiki i wielu wystarcza ps4 pro. Ale jak wydajesz grę na jakąś platformę to musisz zapewnić jej działanie xD jeśli nie potrafisz tego zapewnić to nie wydawaj. Założę się że jakby ea tak zrobiło to slina z plucia na wydawcę zapełniła wszystkie akweny świata xD
  • Odpowiedz
@Tasde: Nie no #!$%@?, sam długo ich broniłem (a przynajmniej pewne aspekty starałem się nie tyle usprawiedliwiać co zrozumieć), ale jak o tym usłyszałem to myślałem, że to żart. Przecież to jest jawne oszustwo, użytkownicy konsol 8. generacji zostali kolejny raz wyruchani bez mydła, tym razem 5x mocniej. Bo dostać grę w tak złym stanie technicznym w jakim dostali na premierę to jedno, ale decyzja, żeby DLC nie wypuszczać dla tych
  • Odpowiedz