Wpis z mikrobloga

No siema Anony! Muszę wam opowiedzieć pewną historię z mojego życia, która w większości jest prawdziwa. Ze stresu nie pamiętam co się wtedy stało. Będzie ona w formie pasty. Bądz mną, Anon lvl 16. Jak ja #!$%@? nienawidzę jak ktoś na moje zdanie odpowie "kto pytał"! Toż to świadczy tylko o tym, że ta osoba ma znacznie niższe IQ niż ludzka średnia, jakby to kulturalnie powiedzieć. Mało tego, nawet niż małpia lub kozia średnia! W przypadku, gdy ktoś używa co 5 minut "kto pytał" lub "nikt nie pytał" już wiesz, że IQ tej osoby jest równe IQ ameby czy innego pierwotniaka! Nawet, jeśli dana osoba używa innych wariacji tego zwrotu, to tylko ukrywa swój debilizm! Dla przykładu, mój brat, lvl 12. wczoraj wróciło się z budy po dosyć długim dniu zmęczenia i braku energii. Opowiedziałem przy obiedzie bratełe co się wydarzyło, a z jego ust nagle: "Kto pytał?". Potem wszedłem do jego pokoju. Było tam tak brudno, że według starojanuszowego przysłowia tylko jeszcze tu nasrać na środku! Powiedziałem leniwemu bratełowi żebyśmy posprzątali, ale on znów odpowiedział te #!$%@?: "Kto Pytał?" Później miałem zamiar iść na dwór. Stara kazała informować gdy się wychodzi z piwnicy, ale jej nie było. Poinformowałem brata, ale znów ta sama odpowiedź. Powiedziałem mu, że to na zlecenie matki, ale on na to: "Dobra, ale kto pytał?". Żyłka mi wyskoczyła jak magik z ósmego piętra, a sam zrobiłem się czerwony jak barszcz babci Grażynki z zeszłych Świąt. Odpowiedziałem bratu, co o tym sądzę, ale z jego ust ciągle ta sama odpowiedź. Mój brat czuł się wtedy jak jakiś szef, ale ja wiedziałem, że używając tego wypowiedzenia był po prostu zwykłym DEBILEM, przez D większe niż Rysy w Tatrach. Jak ktokolwiek w cywilizowanej dyskusji ze mną używa zwrotu "kto pytał" pod jakąkolwiek formą, mam chęć #!$%@?ć tej małpie tak, że wyląduje poza Układem Słonecznym. Serio, mam dość tego Idiotyzmu, mam poprostu #!$%@? dość.
#copypasta #pasta #pasty #przemysleniazdupy #debilizmludzki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach