Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam poważny problem ze swoim miejscem pracy. Od jakiegoś czasu jestem jedyną osobą na swoim stanowisku, a tym samym dostałem w spadku wszystkie projekty, które były w trakcie tworzenia przez inne osoby, tematy już zakończone które wracają z jakimś poprawkami czy nowymi funkcjonalnościami itp.
Od momentu w którym zostałem sam informowałem swojego przełożonego, że po prostu się nie wyrabiam i nie wiem jak to ogarnąć.
Za każdym razem słyszę tę samą odpowiedź "Nie wychodzą projekty, nie ma hajsu na nowy wakat".
Jestem frontendowcem lecz obecnie można określić jako Wordpress developer bo większość projektów właśnie na WP. Do tego dochodzi absolutnie wszystko co związane z sieciami, hostingami itp.

Doszedłem do momentu w którym przestałem chcieć wstawać do pracy, w niej daje z siebie całe 30%, zaczynam popełniać błędy przez brak czasu na analizę problemu czy zagadnienia.
Po pracy, jedyne na co mam ochotę to spanie bo wtedy nie myślę o kolejnym dniu w gułagu, libido zerowe, a to tego dochodzi ciągły niepokój.
Stwierdziłem, że jeżeli do końca miesiąca się nic nie zmieni to chciałem się udać do lekarza i wziąć zwolnienie z powodu wypalenia i po prostu odpocząć.
Oczywiście tego samego dnia w którym pójdę na L4 - firma może się pakować bo nikt nie będzie pracować ale to chyba nie powinno być moje zmartwienie.

Zastanawiam się jak to zrobić. Czy wizyta u lekarza rodzinnego wystarczy czy muszę udać się do psychiatry?
#praca #pracbaza #depresja #wypalenie #kiciochpyta #zdrowie #programowanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #631667572b78520d6299cb46
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 33
@AnonimoweMirkoWyznania: Zmień pracę, jest tyle ofert na rynku do tego w większości możliwość pracy zdalnej także nie ma potrzeby siedzieć w syfie ;) Jeśli masz jakieś braki wiedzowe, to może dobrym pomysłem będzie wzięcie L4 i nauka w tym czasie jakiś nowych technologii, w dzisiejszych czasach jakie frontendowiec będzie Ci najłatwiej znaleźć pracę jeśli będziesz znał jakiś framework typu Angular albo React. Druga opcja, mniej atrakcyjna to zostanie w świecie Wordpressa,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? w gościa, wypowiedzenie tam powinno na złotym koniu wjechać. Twoja robota, że się martwisz? Robisz tyle, ile masz robić i #!$%@?, jak chcą więcej, to albo niech Ci kogoś dołożą, albo niech dadzą lepszą kasę. Jak nie to Ciao bambino.

To nie XVIII wiek, gdzie się #!$%@?ło do porzygu, byle łaskawy Pan dał miskę strawy z gówna po 16h #!$%@?. Idź do kogoś kto twoją prace doceni i wynagrodzi
@AnonimoweMirkoWyznania: mialem przez chwile podobnie w korpo jak kilka osob mialo urlop/ zwolnilo sie. W skrocie - mozesz zrobic popisowke, wszyscy wspolpracownicy wystawia ci laurke, a i tak jak bedziesz chcial podwyzke to dostaniesz 5% i uscisk dloni prezesa. Oczywiscie w miedzyczasie calkiem nowa osoba dostanie 130% twojej stawki i bedziesz musial jej pilnowac xD

Jedyne wyjscie w tym przypadku, jak i checi podwyzki wiekszej niz 5 - 10% to nowa
GwiezdnyKról: Miras, #!$%@? ten kołchoz, mówię z własnego doświadczenia. W poprzedniej robocie też miałem młyn i dużą presję psychczną. Zmieniłem robotę i nie dość, że kasa lepsza to jest najzwyczajniej spokojniej. Głowa odpoczęła, a ja skupiłem się na życiu poza pracą.
Jak przywykasz do pewnej sytuacji to ciężko z niej uciec bo wydaje się normalna.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doszedłem do momentu w którym przestałem chcieć wstawać do pracy, w niej daje z siebie całe 30%, zaczynam popełniać błędy przez brak czasu na analizę problemu czy zagadnienia.

Po pracy, jedyne na co mam ochotę to spanie bo wtedy nie myślę o kolejnym dniu w gułagu, libido zerowe, a to tego dochodzi ciągły niepokój.


@AnonimoweMirkoWyznania: Czym człowiek mieszkający w twoim ciele zawinił, że obdarzasz go takim brakiem szacunku i traktujesz jak
PaaD - > Doszedłem do momentu w którym przestałem chcieć wstawać do pracy, w niej daj...

źródło: comment_1662458909j2NlL0EvvWYV9kzs3cmydr.jpg

Pobierz
@AnonimoweMirkoWyznania: idź na L4, najlepiej min 2 tygodnie tak aby nabrać perspektywy. Przemyśl za i przeciw. Z niczego nie tłumacz się przełozonym. Nagle cie dopadła choroba i nie możesz pracować, koniec.

Jak już po kilku dniach odpoczniesz sobie trochę psychicznie (nie myśl o pracy, pograj w gierki, poczytaj, zrelaksuj się), to zacznij przeglądać Linkedin i inne portale w poszukiwaniu pracy, bo to niestety Cię czeka.
@AnonimoweMirkoWyznania:
Kurła zmień pracę na budowę, ba na produkcję śrub bo Kamaza i leć tak na 3 maszyny kurła, bedziesz pracować z prawdziwymi Mirasami zobaczysz co to prawdziwa robota, a nie klika w te komputery siedzi za biurkiem i jeszcze marudzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)