Wpis z mikrobloga

Jak można wejść w związek małżeński nie sprawdzając wcześniej co oferuje szeroki rynek matrymonialny lasek i chłopów? xD
Powiedzmy chłop się żeni w wieku 25 lat. Pierwsza dziewczyna, pierwsze chodzenie za rękę, pierwsze zakiszenie ogóra, pierwsza żona, a potem chłop się reflektuje co #!$%@?ł i co go codziennie omija z życiu.
Na Tinderze poznałem przez ostatnie 4 lata tyle zajebistych lasek, że właściwie z każdą kolejną odkrywam coś nowego. Najpierw trzeba się wyszaleć, a potem myśleć o związkach, bo inaczej człowiek prosi się o problemy.
Przyznajcie się, ile znacie młodych małżeństw, które są już po rozwodzie? xD Powiedzmy, że rozwód do 35 roku życia.
#malzenstwo #zona #maz #zwiazekmalzenski
zloty_wkret - Jak można wejść w związek małżeński nie sprawdzając wcześniej co oferuj...

źródło: comment_16624253213eR1xgpD2HC0TioO9Si3hG.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: Jak patrzę na moich znajomych którzy właśnie tak "szaleją", siedzą latami na Tinderach i szukają nie wiadomo czego, to nie widzę, żebym coś tracił. Jak z którymś kumplem w takiej sytuacji się szczerzej pogada, to wychodzi, ze w sumie to jest samotny, chciałby mieć kogoś na stałe. Niektórym się na koniec trafiły jakieś rąbnięte, ale i tak dają im szanse, bo maja poczucie wypalenia. Już nie mówię o laskach,
  • Odpowiedz
@wrazik: ja miałem okres że wydawało mi się że coś mnie pominęło, szczególnie tak na początku studiów. ale wtedy nie zrobiłem nic głupiego, i dobrze, bo okazało się że układ w którym byłem zaowocował naprawdę fajnym życiem i rodziną. niby 18 lat ze sobą, a wciąż jest fajnie ;)

Oczywście, post @zloty_wkret to jeden wielki bait, nie ma co nawet z nim dyskutować.
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: Jeżeli zakładasz, że wymieniasz partnera do momentu aż ktoś pasuje do Ciebie prawie idealnie no to wychodzisz z #!$%@? założenia, ponieważ ludzie się zmieniają z miesiąca na miesiąc. Jeżeli zakładasz, że małżeństwo to związek, w którym pracują ludzie nad tym, aby tenże był dobry to nie ma nic złego w hajtaniu się nawet w wieku 20 lat.
  • Odpowiedz
  • 1
@zloty_wkret 30% małżeństw kończy się rozwodem

Wśród młodych ludzi to może być i 50%

To tak jakby pójść do kasyna postawić połowę majątku z tym że jak wygram to nic nie zyskuje i wychodzę z tym co przyniosłem a jak przegram to zostawiam połowę.

#!$%@?? No to nie wystarczająco widać
  • Odpowiedz
@zloty_wkret:

Najpierw trzeba się wyszaleć, a potem myśleć o związkach, bo inaczej człowiek prosi się o problemy.

Nie ma czegoś takiego jak „wyszalenie się”. To sugeruje, że popęd seksualny jest skończony i w pewnym momencie seks z nowymi osobami się nudzi. Tymczasem najczęściej zdradzają właśnie osoby, które miały wielu partnerów seksualnych, bo w pewnym momencie już nie są w stanie zadowolić się jednym.

Przyznajcie się, ile znacie młodych małżeństw, które
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: Zgadzam się z tym, że ślub z pierwszym partnerem/partnerką to głupota, ale nie dlatego, że trzeba się wyszaleć, a dlatego, że warto poznać trochę ludzi i zrozumieć czego w ogóle chcemy od partnera i od życia. Warto też poznać się trochę na ludziach, co jeśli ta pierwsza miłość to osoba patologiczna która zniszczy nam życie, ale nie zauważamy tego, bo nie nauczyliśmy się rozpoznawać czerwonych flag?
  • Odpowiedz
A nie można się kochać bez ślubu? Albo spróbować być z sobą te 10 lat przynajmniej do 30? Moje zachowanie i nastawienie do życia różni się diametralnie niz jak miałem 23lata.
  • Odpowiedz
Pomyśl że to piękne jak poznajesz swoją pierwszą miłość, ty też jesteś dla niej pierwszym chłopakiem, to romantyczne!

Pierwsze chodzenie za rękę , sexy, starasz się i ona też, nie masz porównania że ktoś inny jest lepszy.

Takie coś ma sens


@KondProsty: niby fajnie, ale gdy się spiepszy to niesmak pozostaje, w niektórych przypadkach na długo
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: znam parę takich par. Znam natomiast więcej osób, które nie weszły w poważne związki do 30 i nadal nie umieją wejść. Część z nich w rozmowach 1:1 mówi, że.by chcieli ale nie umieją znaleźć kogoś do związku.
Tzn w skrócie w każdym im coś nie pasuje ale oni są w porządku lub widzą co z nimi nie tak ale nie umieją tego zmienić.
Tak naprawdę chyba ta samą drogą
  • Odpowiedz
Na Tinderze poznałem przez ostatnie 4 lata tyle zajebistych lasek, że właściwie z każdą kolejną odkrywam coś nowego.


@zloty_wkret: No i jak teraz wybierzesz tę do stałego związku? xD

Karuzela się nie zatrzyma, gratuluje #!$%@? sobie życia.
  • Odpowiedz
Powiedzmy chłop się żeni w wieku 25 lat. Pierwsza dziewczyna, pierwsze chodzenie za rękę, pierwsze zakiszenie ogóra, pierwsza żona,


@zloty_wkret: ale ten chłop to dopiero opuścił zakon czy co ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zloty_wkret: co takiego odkrywasz?
A ile znasz małżeństw, które nie są z pierwszego związku i się rozpadły? Statystyki mówią, że im bogatsza przeszłość, tym więcej rozwodów
  • Odpowiedz