Wpis z mikrobloga

Jak można wejść w związek małżeński nie sprawdzając wcześniej co oferuje szeroki rynek matrymonialny lasek i chłopów? xD
Powiedzmy chłop się żeni w wieku 25 lat. Pierwsza dziewczyna, pierwsze chodzenie za rękę, pierwsze zakiszenie ogóra, pierwsza żona, a potem chłop się reflektuje co #!$%@?ł i co go codziennie omija z życiu.
Na Tinderze poznałem przez ostatnie 4 lata tyle zajebistych lasek, że właściwie z każdą kolejną odkrywam coś nowego. Najpierw trzeba się wyszaleć, a potem myśleć o związkach, bo inaczej człowiek prosi się o problemy.
Przyznajcie się, ile znacie młodych małżeństw, które są już po rozwodzie? xD Powiedzmy, że rozwód do 35 roku życia.
#malzenstwo #zona #maz #zwiazekmalzenski
Pobierz zloty_wkret - Jak można wejść w związek małżeński nie sprawdzając wcześniej co oferuj...
źródło: comment_16624253213eR1xgpD2HC0TioO9Si3hG.jpg
  • 104
@przegro_pisarz

mając kilku set facetów dziennie do wyboru nie zrozumiesz.


Skąd takie liczby w ogóle? Nic o mnie nie wiesz - tylko, że, jesteś kobietą, a takie wnioski - nie uważasz, że to delikatnie mówiąc zbyt pochopne wnioski?

nie można liczyć na wsparcie od kobiety bo gdy się dowie, że coś partnerowi nie poszło to od razu zostawi. Mój kolega tak miał i w "Księga związków, podrywu i seksu", " Rules of
Skąd takie liczby w ogóle?


@valvata: liczba losowa. A wnioski nie pochopne bo czytałem wpisy kobiet, słuchałem ich i sam raz miałem fake konto kobiety to powodzenie było ogromne i mnóstwo powiadomień przychodziło.

Ale w związkach nie narzeka się sobie wzajemnie 24/7,


@valvata: to 16 godzin bo jeszcze 8 na sen? Bo mi kolega mówił, że już nie wie co robić jak jego dziewczyna codziennie płacze i pokazywał mi screeny
@przegro_pisarz

Zgubiłam odpowiedź, a jak teraz znalazłam, to głupio było nie odpisać, chociaż już 2 tygodnie minęło.

liczba losowa. A wnioski nie pochopne bo czytałem wpisy kobiet, słuchałem ich i sam raz miałem fake konto kobiety to powodzenie było ogromne i mnóstwo powiadomień przychodziło.


Czyli nie masz żadnych danych statystycznych.
Ilość =/= jakość - myślę, że jako dorosły facet o tym już wiesz. Wiele mężczyzn przesuwa wprawo wszystkie, a dopiero później się
Zgubiłam odpowiedź, a jak teraz znalazłam, to głupio było nie odpisać, chociaż już 2 tygodnie minęło.


@valvata: luzik arbuzik. Dziękuję za odpisanie.

Założę się, że zdecydowanie większy procent kobiet uważnie przegląda zdjęcia o opis zanim wybrać w którą stronę przesunąć danego mężczyznę


@valvata: na zdjęcia w ogóle nie patrzą. Ja nie miałem wypisanych odpowiednich cech charakteru, hobby, inteligencji to dlatego nie miałem szans. Nie chce już mi się sprawdzać jak