Wpis z mikrobloga

Jak można wejść w związek małżeński nie sprawdzając wcześniej co oferuje szeroki rynek matrymonialny lasek i chłopów? xD
Powiedzmy chłop się żeni w wieku 25 lat. Pierwsza dziewczyna, pierwsze chodzenie za rękę, pierwsze zakiszenie ogóra, pierwsza żona, a potem chłop się reflektuje co #!$%@?ł i co go codziennie omija z życiu.
Na Tinderze poznałem przez ostatnie 4 lata tyle zajebistych lasek, że właściwie z każdą kolejną odkrywam coś nowego. Najpierw trzeba się wyszaleć, a potem myśleć o związkach, bo inaczej człowiek prosi się o problemy.
Przyznajcie się, ile znacie młodych małżeństw, które są już po rozwodzie? xD Powiedzmy, że rozwód do 35 roku życia.
#malzenstwo #zona #maz #zwiazekmalzenski
Pobierz zloty_wkret - Jak można wejść w związek małżeński nie sprawdzając wcześniej co oferuj...
źródło: comment_16624253213eR1xgpD2HC0TioO9Si3hG.jpg
  • 104
@zloty_wkret: ja to żałuję, że nie można mieć więcej niż jednej żony w Polsce ( ͡° ʖ̯ ͡°) tzn nawet nie żony ale taka kultura że możesz mieć przy sobie więcej niż jedną kobietę.. Aaaa jesteś w związku, kochasz jakąś różową, a niekiedy jest taka sytuacja, że spotkasz w swoim życiu inną mirabelke, którą chciałoby się zaopiekować i ona w sumie też jest chętna ale ciągle ma
@zloty_wkret: Bo nie dla każdego życiową wartością jest eksperymentowanie, zabawa, czy poznawanie nowych osób. Dużo większą wartość ma stabilność, stałość w uczuciach. W dodatku, życie z kimś w długim związku jest w pewnym momencie proste i wygodne, o ile ten związek jest szczęśliwy. Znacie swoje wady, oboje wiecie co drugie może #!$%@?ć, wiecie jak uszczęśliwić drugą połówkę.
@KawaJimmiego: chciałbyś nigdy w życiu nie zjeść na mieście, tylko całe życie jeść tylko i wyłącznie schabowego z ziemniakami i rosół bez próbowania czegokolwiek innego? Przechodzić codziennie koło półek z chipsami, czekoladami, koło piekarni, restauracji, lodziarni ale nie móc nawet spróbować?

@Niukron: możesz, nie ma żadnego problemu. To się nazywa poliamoria i znam takie pary. Tylko pamiętaj, że to też dwa razy więcej kłótni i dwa razy więcej teściów (
@zloty_wkret: ożeniłem się ze swoją pierwszą dziewczyną, od liceum jesteśmy razem, pyknęło nam 14 lat. Jak sobie pomyślę że musiałbym chodzić na jakieś randki z obcymi babami to aż mnie skręca :/ Czasami jest lepiej, czasami gorzej, ale już razem tyle przeszliśmy że nie wiem czy dałoby się zbudować coś trwalszego z inną osobą. W ogóle nie mam poczucia, że "coś mnie ominęło". Od czasu do czasu czytam tag #przegryw i