Wpis z mikrobloga

@Tratak: no, to jest w sumie smutne ( ͡° ʖ̯ ͡°) z kobiety w dowolnym wieku bez problemu zrobisz faceta, choćby takiego niezbyt urodziwego, ale nikt niczego nie będzie podejrzewał. Natomiast w drugą stronę niestety nie jest już tak kolorowo.
  • Odpowiedz
@Tratak: Nie bądź naiwny, Transy mają opatentowane jak pozować, jak się zachowywać i co robić, żeby maksymalnie się wtopić w płeć, pod którą się podszywają. Rzeczywistość poza internetem jest taka, że tylko totalny głupek nie rozpozna transa, nieraz po samym spojrzeniu i rysach twarzy.
  • Odpowiedz
@Chad-z-Boboli Powiedz szczerze - nie znasz żadnej osoby trans po pełnej tranzycji, prawda? Ja znam kilka takich osób i ludzie są w szoku, gdy się dowiadują, że np. taki jeden brodaty chłop urodził się z c**ą między nogami.

A już gadanie o spojrzeniu...xDD.
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: To raczej tacy ludzie mają problemy myślowe, którzy nie potrafią rozpoznać kobiety która wydała fortunę by wyglądać jak samiec.
W sumie w przypadku przemiany kobiety-transmężczyzny, dochodzi jeszcze możliwość zrobienia sobie brody. Gdy widzisz kogoś z brodą, to nie zastanawiasz się za każdym razem czy masz do czynienia z transem tylko domyślnie przypisujesz męskość, bo zwyczajnie transów jest tak mało że nie zakładasz że każdy nim jest.
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: wystarczy mieć zadbane, dłuższe włosy i się z grubsza ogolić, żeby Cię raz dziennie z babą pomylili

spojrzenie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Chad-z-Boboli: większość ludzi nie spędza życia na zgadywaniu, czy ktoś jest trans czy nie. Przeciętny człowiek kontempluje Twoje istnienie przez 0.2137 s. i rzuci w Twoim kierunku "pan" lub "pani"
  • Odpowiedz
@Chad-z-Boboli

którzy nie potrafią rozpoznać kobiety która wydała fortunę by wyglądać jak samiec.


Faceta trans. I wystarczy nawet branie hormonów. Po prostu takie osoby totalnie nie wyglądają jak kobieta. Rysy twarzy są zmienione po hormonach, a spojrzenie to xD.

Problemy myślowe masz ty, skoro nie uznajesz współczesnej medycyny, bo tak i wypowiadasz się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia.

Widzisz sobie takiego faceta:

https://www.rtl.de/themen/personen/balian-buschbaum-t7591.html

I myślisz: na pewno laska xD.
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: Faceta trans, czyli kobiety, wiesz, transpłciowość nie sprawia że inne czynniki wyznaczające płeć nie istnieją, to nadal jest kobieta pod wieloma względami.

Płeć to nie tylko wygląd, linkujesz osoby które stać na drogie zmiany wyglądu, ale to tylko zewnętrzna powłoka.
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: Inne czynniki nie przestają mieć znaczenia, tylko dlatego że wy chcielibyście żeby tak było. Łatwiej by wam było wmawiać ludziom, że jesteście w 100% tacy sami jak my, ale to nigdy nie będzie prawda.

Identyfikacja to tylko jeden z kilku czynników określających płeć, sugestia że chciałbyś być tym kimś, ale nie jesteś.
Linkujesz jeden z najbardziej nieobiektywnych materiałów w tym temacie, jeżeli ktoś neguje płeć chromosomalną czy gonadalną, to nie
  • Odpowiedz
@Chad-z-Boboli

Inne czynniki nie przestają mieć znaczenia, tylko dlatego że wy chcielibyście żeby tak było.


Nie wy, bo ja nie jestem lekarzem. Ja po prostu przyjmuję ich zdanie, jako specjalistów.

Łatwiej by wam było wmawiać ludziom, że jesteście w 100% tacy sami jak my


??? WTF?

Jacy wy? O kim ty mówisz typie? Ty sądzisz, że ja jestem trans xD?

Identyfikacja to tylko jeden z kilku czynników określających płeć, sugestia że chciałbyś
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: Współczesna medycyna nadal klasyfikuje gonady, chromosomy i wiele innych, twierdzenie że są mniej warte od mózgu jest nieobiektywnym myśleniem, próbą upolityczniania zjawiska na swoją korzyść. Ja mogę powiedzieć że zdolności reprodukcyjne są zdecydowanie ważniejsze od sztucznych cycków i noszenia sukienek, tak się można licytować na bardzo wiele sposobów, tylko że do niczego to nie doprowadzi.

Odruchowo pomyślałem że jesteś transem, bo jednak za bardzo ci zależy na forsowaniu narracji na
  • Odpowiedz
@Chad-z-Boboli

Współczesna medycyna nadal klasyfikuje gonady, chromosomy i wiele innych, twierdzenie że są mniej warte od mózgu jest nieobiektywnym myśleniem,


Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Uważasz, że mózg nie jest absolutnie kluczowym organem, a już w szczególności nie jest ważniejszt od np. kształtu genitaliów?

Ja wiem, że Grażyny wysyłają sobie memy, że facet myśli fiutem, ale to tak naprawdę tylko żart.

Ja mogę powiedzieć że zdolności reprodukcyjne są zdecydowanie ważniejsze od sztucznych
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: Ta sugestia o jakichś Grażynach i ich memach jest poniżej pasa. Jesteś strasznie wredny! Twoja "elementarna empatia" działa tylko w przypadków stworów z przyszywanymi członkami.

Możesz się dwoić, troić, wyzywać mnie od głupich, przypisywać mi błędne sugestie czy analogie o grazynach. Ale nigdy nie zmienisz tego, że na płeć składa się wiele czynników, nie tylko jeden mózg. Tak długo jak ziemia się kręci i istnieje gatunek ludzki, tak długo istotne
  • Odpowiedz
@Chad-z-Boboli

Ta sugestia o jakichś Grażynach i ich memach jest poniżej pasa.


Dokładnie, a konkretniej mówiąc o penisie. To ty uznałeś, że mózg nie jest od niego ważniejszy.

Twoja "elementarna empatia" działa tylko w przypadków stworów z przyszywanymi członkami.


Skąd taki pomysł? Twoja za to nie istnieje, skoro nazywasz "stworami" ludzi, których istnienie ci się nie podoba.

Możesz się dwoić, troić, wyzywać mnie od głupich,


Ja cię wyzwałem? Gdzie?

Ale nigdy nie
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: Nie jesteś transem, nie mam więc powodu by być dla ciebie niemiłym. Przepraszam jeśli w którymś momencie poczułeś się zaatakowany.
Życzę miłego dnia i nie chce się już wykłócać, kłótnie nie mają sensu i tylko wprowadzają negatywną atmosferę.
  • Odpowiedz