Wpis z mikrobloga

Jestem na motocyklowym tripie w #estonia i będę dzisiaj spał w takiej chatce w środku lasu. Zajebista sprawa, ich nadleśnictwo - RMK udostępnia kempingi i w tym tę chatkę za darmo. Obok chatki jest szopa pełna drewna i sławojka. Wszystko w eleganckim stanie. Nic nie jest zdemolowane. Klimat jak z wiedźmina tylko płotka stalowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) #motocykle #podroze
Soutaiseiriron - Jestem na motocyklowym tripie w #estonia i będę dzisiaj spał w takie...

źródło: comment_1662390875XdMpbiQgwvxtMIBXP6MdEy.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@erdetmxt: Saaremaa, koło wioski Vintri na południu

@Podstarzaly_Mandalorianin nic nie trzeba zgłaszać. Jestem sam bo poza sezonem i w tygodniu pewno mało chętnych ale jest guestbook i przez wakacje dużo ludzi się przewinęło. Ostatni byli wczoraj. Na parterze chatki jest jedno miejsce do spania. Na poddaszu jest sporo ale tam teraz zbyt zimno by było.
  • Odpowiedz
@rejestracja_for: wcześnie rano i późnym wieczorem jest trochę chłodno. Mam termo brubecka. Kurtkę i spodnie rebelhorn hardy 2. Do tego pas nerkowy i kołnierz heada. Najgorzej, ze sporo jem w Estonii i bebzon urósł i jakbym chciał polar wepchać pod spód na powrót to się nie zapne xd
  • Odpowiedz
@Messix estonia i łotwa to w zasadzie takie gigantyczne mazuro- podlasie. Lasy, jeziora, mało ludzi, wioski, trochę miast. Drogi nie są zawalone autami, ludzie spokojni i przyjaźni. Czysto, piękne widoczki, wszędzie można biwakować, infranstruktura punktów rmk jest zajebista. Dodatkowo masz morze i kilometry pustych plaż. Wyspy z wieloma atrakcjami. Litwa podobnie z tym że blizej jej do podlasia jak mam juz tak krotko odpowiedzieć. W zasadzie to odradzam na wyjazdy tylko asfaltowe,
  • Odpowiedz
@Messix: One maja wstawki mesh (22+ jest jeszcze przyjemnie). W nogi dzis zimno nie bylo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Soutaiseiriron: tez mam kolnierz Head. Na teraz fajny. Latem jezdze w oryginalnym Buff. Ogolnie nie lubie jak mi wieje (a mam nakeda xD)

Ogolnie to mam problem z termoregulacja. Bo zanim sie ubiore to juz spocony jestem. A jak ruszam to caly mokry i mi zimno (
  • Odpowiedz