Wpis z mikrobloga

Jestem na motocyklowym tripie w #estonia i będę dzisiaj spał w takiej chatce w środku lasu. Zajebista sprawa, ich nadleśnictwo - RMK udostępnia kempingi i w tym tę chatkę za darmo. Obok chatki jest szopa pełna drewna i sławojka. Wszystko w eleganckim stanie. Nic nie jest zdemolowane. Klimat jak z wiedźmina tylko płotka stalowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) #motocykle #podroze
Soutaiseiriron - Jestem na motocyklowym tripie w #estonia i będę dzisiaj spał w takie...

źródło: comment_1662390875XdMpbiQgwvxtMIBXP6MdEy.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@bocznica: daj pinezkę gdzie to

@rejestracja_for: No to naked plus zle ciuchy to bedzie zimno ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja mam ciuchy z membraną gore tex, (richa atacama), z podpinkami i bielizną grzejaca spokojnie jesien plus deszcz i 5 stopni jezdze. No ale GS adv wiec pelna oslona przed wiatrem
  • Odpowiedz
@bocznica: gdzieś czytałem, że miejsca są świetnie przygotowane dla turystów. Zastanawiam się czy za rok z rodzinką nie wyskoczyć na urlop w tamte rejony, a zdjęcia kibleka mi potrzebne do budowy na działce. Szukam jakiś fajnych rozwiązań.
  • Odpowiedz
@Soutaiseiriron: Super sprawa! RMK jest świetne, niemal cała Skandynawia ma podobne podejście. Planuję coś podobnego. Kiedyś nocowałem na podobnym postoju w Finlandii nad jeziorem, gdzie była sauna i przygotowane drewno na opał. Lubisz samotne wypady? Ile dni w trasie?
  • Odpowiedz