Wpis z mikrobloga

@wojna:
zamknięcie lasów
mandaty za mycie samochodu na samoobsługowej stacji
dezynfekcja plaży
zakaz przemieszczania się samochodem w "nieważnym celu" bądź całą rodziną
zamknięcie słowni i jednoczesne otworzenie kościołów
zakaz chodzenia z żoną za rękę na ulicy :)
segregacja na szczepionych i nie szczepionych w czasie gdy szczepieni zarażali jak #!$%@?
itp itd

czyste szaleństwo.
@odyn88:
mnie nazwali szurem i życzyli śmierci mojej matce jak w kwietniu 2020 pisałem że lockdowny spowodują więcej śmierci niż wirus a do tego rozjebią gospodarkę...

potem nazywali mnie szurem jak mówiłem że jeszcze nigdy w historii medycyny nie było sytuacji w której trzeba się szczepić na chorobę z której wyzdrowiało się miesiąc temu...

teraz już wiemy jak jest, wiemy kto wykazywał się rozsądkiem a kto był szurem wierzącym w bajki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adam_Prosty: W tę zimę pewnie też będą próbowali przepchnąć kaszelek ale im się nie uda. Będą ważniejsze problemy, jak to że ludziom zimno w dupę

Trzeba by zrobić jakąś listę wstydu
W tę zimę pewnie też będą próbowali przepchnąć kaszelek ale im się nie uda. Będą ważniejsze problemy, jak to że ludziom zimno w dupę


@Dakkar: Ja już czekam jak covidianie dostaną po pysku jak zaczną tę swoją gadkę o kolejnych dawkach dwudawkowej szczepionki i ewentualnych ograniczeniach przy problemach jakie wywołali. A już mistrzostwo, że tak dbali o zdrowie, ze #!$%@? inflację i ceny opału w kosmos i teraz przeinhalują się dużo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pieniek1991: kwestie opału to akurat poruszane są z uwagi na odcięcie od dostaw gazu, a ruscy zaplanowali wojnę już wcześniej ale jakby wybuchła 3 wojna przez covidiotow to bym się nie zdziwił. Zburzyli status quo, każdy kraj udupiony inflacją, łańcuchy dostaw pozrywane, a czym tu by nie przykryć problem wewnętrzny, jak nie wojną?