Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@MglawicaKraba:

Bo merytoryczna krytyka wygląda następująco:

- złe bo murzyny
- złe bo pośród setek postaci jedna ma śmieszną zbroję
- złe bo to ekranizacja i nie ma wszystkich wątków z książki tak jak zawsze w ekranizacjach
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
złe bo to ekranizacja i nie ma wszystkich wątków z książki tak jak zawsze w ekranizacjach

@TenXen47: gdzie ci wszyscy radykalni fani Prawdziwej Wizji Tolkiena, którzy pluli na filmy Jacksona, bo "nie ma Toma Bombadil"
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: ale wiesz że tak samo było z new world od amazona, na premierę był mega hype 1 milion graczy w piku, teraz aktualnie jakieś max 20K, tak samo będzie z tym serialem, był hype ludzie obejrzeli wyrobili sobie opinie i zobaczymy ilu zostanie żeby go dalej oglądać
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
zobaczymy ilu zostanie żeby go dalej oglądać

@Radaka: No zobaczymy (aczkolwiek rekord coś już mówi). Znaczy normalni ludzie zobaczą, bo prawactwo już od pół roku wkleja memy o tym jakie te rings okropne, bo

ALE MURZYNY KWI KWI CHRUM

@deziom: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: no wiedźmin też miał fajne wyniki jeśli chodzi o oglądalność a jakość ma ekhm...

@TenXen47: też się naczytałem o tym jaki to woke culture tam pchają i w ogóle.
Ale po obejrzeniu moim największym zarzutem jest to, że te dwie godziny spędzone na pierwszych odcinkach były dla mnie po prostu nudne.
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: ja tam się nie dziwię, że największa premiera. Amazon + hajs + reklama + kontrowerjse = oglądalność. A oglądalność pierwszych odcinków a nawet pierwszego sezonu =/= jakość. Zobaczymy czy serial utrzyma publiczność i dobre oceny, ewentualnie czy zapisze się w historii.
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: Jak oglądalność miałby być niska skoro wszędzie na prime polecany xD Po za tym amazon nie podał metodyki liczenia więc mogli liczyć każde kliknięcie jako wyświetlenie.
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: będzie tak samo jak z Wiedźminem -- normalni ludzie sobie po prostu odpalą serial, obejrzą i zapomną, a wielcy znawcy Tokiena i zagorzali fani fantastyki będą się pluć o każdy najdrobniejszy szczegół, na który przeciętny widz nawet nie zwróci uwagi. Z tego co widziałem, to Wiedźmin miał bardzo pozytywny oddźwięk za granicą i widziałem, że ma spory fanbase (np. w Rosji), ale co z tego, skoro purytańscy gatekeeperzy z
  • Odpowiedz
- złe bo murzyny

- złe bo pośród setek postaci jedna ma śmieszną zbroję

- złe bo to ekranizacja i nie ma wszystkich wątków z książki tak jak zawsze w ekranizacjach


@TenXen47: powiedziala tylko neuropa i nikt inny na świecie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@TenXen47: Bo tam murzyni zwyczajnie nie pasuja.. Czarny elf? Czarny elf u Tolkiena to goblin albo ork..

Kobieta krasnolud bez brody i do tego ciemna skora?

Czarny hobbit?

Litosci...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johny-kalesonny: Nie, bol dupy jest o zgodnosc z ksiazka, materialem zrodlowym.

Ja nie mam nic przeciw murzynom. Ale nie bylo murzynow wsrod elfow i hobbitow. Koniec kropka

Jakos nikt nie mial bolu dupy u Marvela w Czarnej Panterze. Caly film czarnoskorych, i jeden bialy aktor

Niestety tacy jak Ty wmawiaja ten wszedobylny rasizm, i wciskanie aktorow na sile.
  • Odpowiedz