Wpis z mikrobloga

#wypadki #samochody #ubezpieczenia #policja #polskiedrogi

Z cyklu bądź normalnym obywatelem i miej przesrane przez element patologiczny.

Jadę sobie główną ulicą z narzeczoną gdy nagle, niczym kot albo sarna, zza drzewa wyskakuje lokalny ćpunek i #!$%@? mi się na maskę. Hamulce i skręt kierownicą nie pomogły, do wymiany w w204 przednia szyba (cudem nie wpadła do środka i nie pokiereszowała narzeczonej, wycieraczki no i na upartego przednia maska, bo odrapana i lekko wygięta na kancie.

Z naprzeciwka jechał autobus, którego uprzejmy kierowca szybko rzucił, że jak chcę to jutro mogę mieć nagranie z jego kamery, bo firma na życzenie udostępni.

Policja przyjechała po 5 minutach, zrobiła swoje, spisała ćpuna (który, nawiasem mówiac, miał się doskonale), pan policjant z góry mnie uprzedził, że w zasadzie to oni jego i kolegów doskonale znają i wie, że mam przesrane nie mając wykupionego AC, ale oczywiście notatka zrobiona i udostępniana.

Ćpun nawet się poczuwał do winy, wielokrotnie przepraszał i zapewniał, że on jutro do pracy idzie i odda. Mieszka u mamy, wszystkie dane mnie znane jakbym chciał założyć sprawę cywilną, tylko po co, żeby z mamy ściągać?

Weź se #!$%@? żyj w takim kraju patusów.
Toszeron - #wypadki #samochody #ubezpieczenia #policja #polskiedrogi 

Z cyklu bądź...

źródło: comment_1662291575VZCWd6hOXRxsuxLQTTXYsi.jpg

Pobierz
  • 67
@Toszeron: system wdrażający takiego ćpuna do pracy byłby pewnie droższy niż to co on kiedyś tam niby wypracuje. Gdyby leczenie ćpunów i ich przywracanie społeczeństwu było takie proste, to by to robiono, ale się tego nie robi m.in. z braku pieniędzy na to. Gdyby taki system istniał, to byś na wykopie zonwu jojczył, że "za moje pieniądze się ćpunów leczy, a ja im nie kazałem ćpać".
@Toszeron coś nie rozumiem. Kwota przekracza wykroczenie więc jest przestępstwem. Sprawa idzie do sądu ty jako pokrzywdzony masz pełny dostęp do dokumentacji. Sprawa wygrana zgłaszasz się do komornika i dostajesz kasę. Przechodziłem przez to to trwa ale jest skuteczne. Jak komornik nie ma z czego ściągnąć to następna sprawa i sąd może nakazać podjęcia pracy. Ale łatwo mówić, że w Polsce jest źle. Możesz się wyprowadzić
@Toszeron
@studi_l-wo od około roku czekam na "prostą sprawę, wyrok pozytywny dla Pana to formalność". Dwa razy mnie wzywali do jakiś bzdurnych uzupełnień, wyniku nadal nie ma, śmieć dalej chodzi po świecie i nie poniósł żadnych konsekwencji. Zanim ten wyrok zapadnie, zanim komornik się za to weźmie i zanim ściągnie z chwasta pieniądze, będę mógł za to kupić puszkę coli.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@studi_l-wo: dokładnie, komornik i ćpun siada na #!$%@?. Jak nie ma gotówki, to ku komornik sprzedaje środki trwałe, poza minimum potrzebnym do przeżycia.
I już. Sam jestem w trakcie takiej egzekucji i #!$%@? mnie obchodzi stękanie gościa, że on nie chciał itd. #!$%@?. Jak się nie myśli, to pies was #!$%@?ł, cwaniaczki.