Wpis z mikrobloga

#wypadki #samochody #ubezpieczenia #policja #polskiedrogi

Z cyklu bądź normalnym obywatelem i miej przesrane przez element patologiczny.

Jadę sobie główną ulicą z narzeczoną gdy nagle, niczym kot albo sarna, zza drzewa wyskakuje lokalny ćpunek i #!$%@? mi się na maskę. Hamulce i skręt kierownicą nie pomogły, do wymiany w w204 przednia szyba (cudem nie wpadła do środka i nie pokiereszowała narzeczonej, wycieraczki no i na upartego przednia maska, bo odrapana i lekko wygięta na kancie.

Z naprzeciwka jechał autobus, którego uprzejmy kierowca szybko rzucił, że jak chcę to jutro mogę mieć nagranie z jego kamery, bo firma na życzenie udostępni.

Policja przyjechała po 5 minutach, zrobiła swoje, spisała ćpuna (który, nawiasem mówiac, miał się doskonale), pan policjant z góry mnie uprzedził, że w zasadzie to oni jego i kolegów doskonale znają i wie, że mam przesrane nie mając wykupionego AC, ale oczywiście notatka zrobiona i udostępniana.

Ćpun nawet się poczuwał do winy, wielokrotnie przepraszał i zapewniał, że on jutro do pracy idzie i odda. Mieszka u mamy, wszystkie dane mnie znane jakbym chciał założyć sprawę cywilną, tylko po co, żeby z mamy ściągać?

Weź se #!$%@? żyj w takim kraju patusów.
Pobierz Toszeron - #wypadki #samochody #ubezpieczenia #policja #polskiedrogi 

Z cyklu bądź...
źródło: comment_1662291575VZCWd6hOXRxsuxLQTTXYsi.jpg
  • 67
coś nie rozumiem. Kwota przekracza wykroczenie więc jest przestępstwem. Sprawa idzie do sądu ty jako pokrzywdzony masz pełny dostęp do dokumentacji. Sprawa wygrana zgłaszasz się do komornika i dostajesz kasę. Przechodziłem przez to to trwa ale jest skuteczne. Jak komornik nie ma z czego ściągnąć to następna sprawa i sąd może nakazać podjęcia pracy. Ale łatwo mówić, że w Polsce jest źle. Możesz się wyprowadzić


@studi_l-wo: To nie jest kradzież że
@Jaromiszcz
A jaki jest problem na stare auto ac?
Do 15 lat to minimum rynkowe
Link4 oferuje dla aut do 17 lat
Allianz 18
Wiener 20
Compensa,Warta,HDI,Ergo,PZU bez limitu
Tak samo mozesz ubezpieczyc same szyby bez ac?
@studi_l-wo: niestety źle rozumiesz.... To nie jest niszczenie mienia art. 288, że powyżej 500 zł jest przestępstwem.

Niszczenie mienia to celowe uszkodzenie czyjejś rzeczy, a tutaj z tego co zrozumiałem Patus wtargnął pod nadjeżdżający pojazd i doszło do zdarzenia w ruchu drogowym, którego sprawcą jest Patus, ale skoro inni uczestnicy zdarzenia nie odnieśli rozstroju zdrowia powyżej dni siedmiu nie stanowi to przestępstwa.

Istota art 288 kk jest zamiar, sprawcą działa z