Wpis z mikrobloga

@francoisinho

Poważne pytanie:

Uważasz że kredyt z 2020 na stałych kosztuje tyle co z tej tabelki?

Bo np. w 2020 mieszkania w Katowicach były o 25 procent tańsze. Więc odejmując od kredytu 25 procent koszt wychodzi niższy. Do tego brakuje tam:

Wkładu 20 procent
Niższego oprocentowania bo mam stałe
Spłaconego od 2020 kapitału...

Podsumowując- zgodnie z tą tabelka gdyby kupić mieszkanie w Kato po cenie z 2020 wychodzi taniej ( ͡°
naprawdę, nie kompromituj się już więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@francoisinho:

Nie kompromituję- zadałęm CI pytanie jakie kredyty uwzględnia ten raport?

Expander swoje raporty oblicza na podstawie AKTUALNYCH ogłoszeń dotyczących wynajmu i sprzedaży nieruchomości.

Dlatego jeśli ktoś kupił np. w 2020 mieszkanie 20% taniej + dochodzi spłata części kapitału- to okazuje się, że ten raport mało go dotyczy. Skąd to wiem? Że strony Expandera :D

Wyliczenia sporządzono
@francoisinho xdddd

Wyliczenia sporządzono na podstawie 17 939 ogłoszeń najmu oraz 32 390 ogłoszeń sprzedaży mieszkań (unikalnych, czyli z pominięciem duplikatów). Publikujemy wyniki tylko, gdy liczba ogłoszeń jest nie mniejsza niż 100. Powyższa analiza dotyczyła mieszkań występujących w ogłoszeniach internetowych z okresu od 01 VIII do 31 VIII 2021 r.

Raport expandera jest na konkretny miesiąc.

Więc jak policzysz obecny koszt kredytu z lat ubiegłych? :0
@KakaowyTaboret: nawet nie czytam już twoich wypocin, wystarczająco się skompromitowałeś xD jeśli kiedyś spróbujesz się ogarnąć to wystarczająco informacji podałem ci już wyżej, ale jesteś za mało inteligentny, by je zrozumieć xD

PS widzę, że dzisiaj #!$%@? fizycznie od 5 rano, co to tam wspominałeś o HO? Zawsze myślę o takich robolach pracując z łóżka.

Myślę sobie: "tfuu na pospólstwo, roboli i kredyciarzy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)