Wpis z mikrobloga

@Okcydent: Tak #!$%@? mentalnosc ze sie rzygac chce.
Mialem takich tez w RL - i jak tego slucham, to skala zenady sie konczy.
Mialem stycznosc z wieloma ludzmi, z roznych krajow. Nikt mnie jeszcze nie przepraszal za swoj niemiecki/angielski/rzad/narod/za korki pod Berlinem. A powinni, zwlaszcza za ten Berlin.
Albo tylko od polakow slyszalem wiele razy "sorry for my english" xDD
Reszta mowi na poziomie takim jak potrafi, a jak Ci nie
a mania przepraszania, jest dla mnie bardzo dziwnym zjawiskiem.


@NexciaK: pedagogika wstydu uskuteczniana przez PO latami przynosi efekty, które znikną, dopiero jak wymże pokolenie. Pamięta ktoś jeszcze jak media donosiły o pobiciu marynarza z meksyku nad morzem? Tusk natychmiast wraz z reprezentatami miasta zrobił konferencję na której przepraszał cały świat za to że żyjemy. Potem się okazało, że to był pijany marynarz, który zaczepiał jakąś kobietę i ludzie go "uspokoili" bez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Okcydent: domyślam się że chodzi o temat reparacji wojennych, więc gdzie tu jest poniżane? Ten pomysł jest tak absurdalnie głupi, że nic dziwnego, że nikt normalny nie chce być z nim utożsamiany
@Dakkar: Ooooo tam jest cały wywód jaka to Polska pod rządami PiS-u jest zła. Jak to PiS-to, a przecież Polacy Niemców kochają. Tylko, że fakty są takie, że to nie jest prawda. Polacy są na Niemców wkurzeni za postawę na Ukrainie i dużo mniej z nas ma ochotę się hamować. Co do reparacji sprawa nie jest taka prosta. Nie jest prosta dla nas, dla Włochów, dla Greków. Niemcy pokrzywdzili miliony ludzi
Pobierz Okcydent - @Dakkar: Ooooo tam jest cały wywód jaka to Polska pod rządami PiS-u jest z...
źródło: comment_1662292920a34ZTuAGFIQe5fgoJCKLqp.jpg
@Okcydent: przecież to nie znajdzie się jakiś tylko to jest całkiem spora grupa ludzi. Jedna partia sobie wychowała takich europejczyków a druga naburmuszonych patriotów, kolejne 30% nie chodzi na wybory (liczby od czapy, jak ktoś chce podać dokładniejsze dane to chętnie też zobaczę, choć jak z rok czy dwa temu patrzyłem na wybory do sejmu to miałem wrażenie że z grubsza tak to wygląda).