Wpis z mikrobloga

Ludzie, czy wy macie odrobinę godności czy wasza główna strategia w polityce zagranicznej to lizanie 4 liter i syndrom wyparcia? XD

Jeśli Ukraińcy afiszują się z czerwono-czarnymi flagami i Banderą, to należy to potępiąć i edukować ich, że to raczej nie jest miły gest w stosunku do nas.

A co robią fajnopolacy? Nie, no XD Bandera dobry dla Ukraińców, to były ciężkie czasy, każdy ma swoją historię, Ukraińcy go odbierali inaczej niż Polacy, sratataa. Ciekawe czy w Izraelu też byśćie tak Hitlera mogli tłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz dla przeciętnego neuropka nawet narodowo-radykalny Pułk Azow nie jest przecież zły, w Wyborczej ich nawet chwalili.

Oczywiście, żeby nie było, jestem pełen uznania dla wszystkich, którzy zadeklarowali się pomagać Ukraińcom i wiem, że nie każdy paraduje z tymi flagami i ma takie poglądy i ci ludzie są nam wdzięczni, ale robienie fikołków byle nasrać we własne gniazdo przez fajnopolactwo wzbudza we mnie odrazę. Nie tłumaczcie każdego zachowania, miejcie odrobinę godności i szacunku do samych siebie.

#polityka #rosja #ukraina #bekazlewactwa #bekazpodludzi #takaprawda
  • 17