Wpis z mikrobloga

W Norwegii tyle jechać, oszalałeś, chciałbym jeszcze tym autem pojeździć.

@Torian Dzisiaj na E6 od granicy ze Szwecją aż do Oslo wszyscy na obu pasach lekko 130-140 :D, w Szwecji się bardziej trzymają ograniczeń na głównych drogach niż w NO ;)

Na E6 w SE most zamknięty na wys Uddevalla i dramat jakie objazdy i korki :O
przeraża mnie to jak nisko wisi dziś poprzeczka pt. sukces - obserwuje na insta typa z wrocławia, który ma 300k w zegarkach i astona w leasingu

@szym0n O czym ty biadolisz? Jakieś pozerskie bzdury a tu chodzi o to że KAŻDY w NO może godnie i spokojnie żyć, to jest nie do porównania z realiami PL. Najbardziej szokuje to co w PL się określa jako "klasa średnia" - tak was urobili :D
@MatthewDuchovny: Można powiedzieć lepiej już było. Dla aut elektrycznych wprowadizli oplaty za bramki, generalnie dość dużo ulg obcieli i cena prądu też poszła do góry. No i np jak budują nowe budynki w Oslo to nie planują budowy parkingu. Na pewno jest lepiej rozwinięta sieć ładowarek do aut el.
@Torian: Zawsze mnie to zastanawia. 480k NOK to baaaardzo dużo jak na takie auto.
W Polsce taniej byś dostał nowe.
Nie kusiło Cię sprowadzić? Szczególnie, ze znasz język?
Chyba, ze są jakieś chore opłaty
@szym0n: Jakub Roskosz? XD No typ jest niezły XD Taka mocniejsza wersja gościa od typowego sprzedawania kursów. Taka wersja Midela czy innego Tradera21 tylko w innej wersji. Ma jakiś tam wyznawców, blokuje każdego co powie coś przeciw i zgrywa boga biznesu, a jdg na spółke zamienione z rok czy dwa temu, czyli nie wiadomo jakich kokosów tam nie ma - dobry senior w IT tyle ma
@oficjalniemartwa: Generalnie do prostej roboty wystarczy angielski(chyba że masz jakąś specjalizacje). Zacznij od agencji(wiem niepopularna opinia.) ale mnóstwo osób które znam tak zaczynały i zaszły daleko. Jeśli jesteś ogarnięta i pracowita to powinnaś szybko coś znaleźć „na dłużej” bo o dobrego pracownika dość ciężko.