Wpis z mikrobloga

@Torian: Da sie tam jezdzic codziennie na obcych blachach? Pytam w kwestii bramek w Oslo, autopass lub placenia karta.

Niby znajomy zna rumuna z pracy, ktory jezdzi juz trzeci rok na rumunskich blachach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bede sie tam przeprowadzal za pare miesiecy i kompletnie nie widzi mi sie sprzedawnie aktualnego samochodu.
@Torian gratulacje Miras, u mnie czerwona. Głośniki JBL czy fabryka? Bo dla mnie fabryczne to dramat. No i 2ymienilem panel w drzwiach kierowcy na podświetlane ;)
@velour: bingo. typ u z net worth pewnie grubo poniżej 10m, do statusu UHNWI nawet nie aspiruje, jednocześnie bryluje na okładce forbesa, zaprasza się go do podcastów i typ wyrasta na boga biznesu, a wszytko to nie oferując żadnej wartości - typ pokazuje tylko konsumpcje która imponuje 20-latkom z miast powiatowych (fura, stek w knajpie i markowe ciuszki) i sprzedaje KURSY. xD

sporo takich jakubów teraz wyrasta jak grzyby po deszczu
@szym0n: Z tym Forbesem to swoją drogą też jest śmieszna sprawa.
Imo dla wartościowych ludzi w biznesie, miejsce tam nie ma żadnego znaczenia - w części redakcyjnej daje znać o tym, że masz kolegów w rasp, a o części komercyjnej nawet nie mówię.

Dla mnie takich przykładem takich gości co wyrośli z nikąd jest też Adrian Gorzycki. Na początku kanał Przygodów Przedsiębiorców wydawał mi się fajnym pomysłem - z boku idea
typ u z net worth pewnie grubo poniżej 10m, do statusu UHNWI nawet nie aspiruje, jednocześnie bryluje na okładce forbesa, zaprasza się go do podcastów i typ wyrasta na boga biznesu,


@szym0n: To ty bryluj na okładce forbse i zaprezentuj jak się robi prawdziwy kapitał :)
@Euphor: tu nie chodzi o brylowanie, tylko promowanie ludzi z pozornymi sukcesami, ktorzy nie maja nic wartosciowego do powiedzenia i w zasadzie sa lifestyle influencerami.
@Torian: Gratki! i świetny temat się tutaj rozwinął :) Kojarzysz, jak wygląda temat pracy w specjalistycznym IT w Norwegii? Tylko Linkedin czy jakie są sposoby na znalezienie pracy?