Wpis z mikrobloga

  • 11
@szalony_kefir: W Norwegii tyle jechać, oszalałeś, chciałbym jeszcze tym autem pojeździć. 110km/h jest cichutko. Niestety nie mogę z niczym podobnym co podałeś porównać. Najlepiej samemu przetestowac na jeździe próbnej.
  • Odpowiedz
  • 0
@xqwzyts: No chyba 100% wartosci auta to podatek na toll.no jest kalkulator np jakbys chciał sprowadzić. Może ktoś wie lepiej? Generalnie nie opłaca się sprowadzać aut np z polski.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Torian: po co ta dokładka na masce? W amerykańcach kiedyś takie szmaty dawali na maskę z przodu żeby kamienie lakieru nie odbijały ale to raczej na pustynie a nie europejskie drogi.
  • Odpowiedz
@Torian: Musiałeś emigrować by kupić 3-letnią toyotę? przeraża mnie to jak nisko wisi dziś poprzeczka pt. sukces - obserwuje na insta typa z wrocławia, który ma 300k w zegarkach i astona w leasingu, co pozwala mu się pozycjonować się na boga biznesu, któremu followersi piszą pochwalne peany i pytają o życiowe rady. dokąd to zmierza?
  • Odpowiedz
  • 2
@BaRi: W norwegii w zimie sypią bardzo dużo żwirku/drobnych kamieni na jezdnie. I generalnie jest duzo wybitych szyb i ubytku w lakierze.
  • Odpowiedz
  • 0
@GG99: stare oddałem w rozliczeniu. Wiec 1/3 ceny zeszła. Do tego wziąłem 1/3 kredyt i 1/3 z oszczednosci. Ale kretyt pewnie spłace w ciagu roku lub 1,5 roku.
  • Odpowiedz