Wpis z mikrobloga

Gauff to weźmie i pożegnanie Sereny w ten sposób zostanie spięte pewną klamrą?

Tak szczerze mówiąc, to w tej dolnej drabince nie bardzo ma z kim przegrać. Może z Garcią, która ma życiową formę, ale myślę, że tu wsparcie publiczności w razie czego jej pomoże.
#tenis
  • 14
@gram_w_mahjonga: Największą wątpliwość budzi we mnie tylko to, czy udźwignie presję przed własną publicznością. Jak trafi na kogoś doświadczonego i silnego mentalnie, to może się trochę spalić.
@rooger: @gram_w_mahjonga: Nie doceniacie chinek. Qinwen Zheng w przyszłym sezonie według mnie ląduje w pierwszej 10. Niesamowite ma warunki dziewczyna. 1,85cm wzrostu, dopiero 19 lat. Potężny serwis (w tym momencie po 2 meczach ma 32 asy). Bardzo fotogeniczna dziewczyna, wystarczy zobaczyć sesje dla chińskiego Harper's Bazaar. Wypełni lukę po Raducanu:)
Coco jeśli chodzi o US Open jest dla mnie taką samą niewiadomą jak Iga. Póki co nie pokazała nic co
Pobierz AlohafromHawaii - @rooger: @gramwmahjonga: Nie doceniacie chinek. Qinwen Zheng w przy...
źródło: comment_1662203644LDtEAJewlyzpk7YAvFgyOO.jpg
Gdyby tylko jakościowe mecze miały przeważać o wygranych tytułach, ech.


@gram_w_mahjonga: Oczywiście, że nie. Wiesz ja Coco kibicuję tak samo jak podczas RG i Wimbledonu. To jest świetna dziewczyna na korcie jak i poza nim, ale na dzień dzisiejszy jeśli by się spotkała z Garcią w ćwierćfinale nie widzę jej wygranej. No ale wiadomo to tylko moja subiektywna ocena:)