Wpis z mikrobloga

Jestem po 2 odcinkach, #ringsofpower #lotr #wladcapierscieni #seriale i nawet jest spoko, ta maciora nawet nie #!$%@? xD nawet heheszkowa jest. Fabuła Skupiająca się obecnie na Galadrieli trochę słaba. (#!$%@? wie jak to odmieniać) walka z trollem poszła w 14 sekund xD. Muza i widoki na + ale jak to Tolkien napisał, tak było. Nie jest źle.

Kiedy Galadriela wyciągnęła swój miecz świetlny i powiedziała „Wakanda na zawsze” przyprawiła mnie o dreszcze. Tolkien nie mógł napisać nic lepszego.
MistrzPatelnii - Jestem po 2 odcinkach, #ringsofpower #lotr #wladcapierscieni #serial...

źródło: comment_1662181991O1Rzz3ZM8ennQnps4uFPEC.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
@MistrzPatelnii: "Nie jest źle."

Właśnie jest źle, bo oglądacie ten serial w dniu premiery. Amazon powie, że serial ma ogromne zainteresowanie na samej premierze, wzrost o 10000% względem zeszłego roku #pdk

Ten serial "musi być sukcesem" nawet jeśli przyniesie stratę, bo inaczej poleca głowy w Amazonii, a kto wie czy całe Studios nie pójdzie w ostawkę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@MistrzPatelnii: bo problem tego serialu nie są elfie murzynki, krasnoludki czy Zenek #pdk ale totalna niegodność ze światem fantasy i Tolkienem, na którego plecach chce się wybić.
To jest "Tales of The Elves" a nie Władca Pierścieni.
  • Odpowiedz