Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@Marczeslaw: ogólnie to chyba wszystkich tych picajolo odkleiło od rzeczywistości, wiem że to też wina prądu itd ale taka picka max 30 zł powinna kosztować
  • Odpowiedz
@Wychwalany: To ciekawe jacy frajerzy beda za to placic. Przeciez na dwie osoby trzeba zamowic dwie a to juz stowa. Od siebie polecam pizzerie 2u na tarnogaju. Pizza 50cm w bardzo dobrej jakosci i jeszcze akceptowalna cenowo ale juz coraz mniej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rad-X: O, faktycznie. Od kiedy mnie zablokował za pytania o prawomocny wyrok nie mogę już nic komentować. Wszystko składa się w jedną, majonezową całość.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@krash: o to to. Już raz się nabrałem na początku pandemii i kupiłem jakieś cegiełki czy inne gówno.

Może trzeba było nie wynajmować dużego lokalu blisko rynku z tylko jedzeniem wege co BARDZO zmniejszyło liczbę klientów na starcie. A wydanie 25k na firmę marketingową to też był strzał w 10 bo jak wcześniej nie słyszałem o tej knajpie (a te wege odwiedzam) tak po akcji marketingowej nie znałem tej restauracji
  • Odpowiedz
@Marczeslaw: Znajomy ma średniej wielkości pizzerie i płacił za prąd 4 tys. co 2 msc. Jak teraz dostał nowe stawki to go będzie wychodzić pod 15 tys., a to tylko prąd i to jeszcze nie koniec podwyżek ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Marczeslaw: Też nie kumam takich cen.
Fajnie, prąd skoczył. Ale do zrobienia picki nie potrzeba wiele prądu, jedynie do lodówki. To skąd nagle ceny końcowego produktu x2? Wyłącz światła niepotrzebne, telewizory, neony i będzie ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz