Wpis z mikrobloga

@Wychwalany: To ciekawe jacy frajerzy beda za to placic. Przeciez na dwie osoby trzeba zamowic dwie a to juz stowa. Od siebie polecam pizzerie 2u na tarnogaju. Pizza 50cm w bardzo dobrej jakosci i jeszcze akceptowalna cenowo ale juz coraz mniej.

@orzeszkiziemne ja będę płacił bo mania to najlepsza pizza we Wrocławiu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@aikonek: Ja wiem, że o gustach się nie dyskutuje ale no kurde chłopie xD jest co najwyżej przeciętna. Jako pizza na dowóz jest DOBRA. Takie happy little truck jest o wiele lepsze, ale nie o tym wątek.
Wykupili reklamy na insta/fejsie że mają darmową dostawę, majonezowy golem też ich reklamuje. Są tacy niesamowicie i w tych trudnych czasach wychodzą naprzeciw klientom, a tak naprawdę koszt dostawy wrzucili w cenę picki i
@Marczeslaw: opis bardziej jak z restauracji niż pizzerii na dowóz - jak serio sprowadzają pomidory konkretnej odmiany z Włoch i robią sos na miejscu, a może i mozarellę to jest to usprawiedliwione. Jak to pizza na dowóz dla #!$%@? ludzi sobotnią noc to nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marczeslaw: w ciągu ostatniego miesiąca, w czterech knajpach w menu na miejscu ceny były wyższe niż w necie o 20-30%. Dzisiaj na niektórych pozycjach, które przeglądałem rezerwując stolik, było do 40% więcej.
@Wychwalany: @orzeszkiziemne: W dupie nie każdej te pizzerie w większych miastach zawsze były #!$%@? bo p0laczki się dają ruchać na hajs byleby gówno pizze zjeść i poczuć się prestiżowo tutaj z mojej wiochy najmniejsza pizza jest o wielkości największej/średniej w większych miastach a cena też jakieś 60% tego (nie wspominając o tym że codziennie są jakieś promocje/dodatki)
DzikiWonsz221 - @Wychwalany: @orzeszkiziemne: W dupie nie każdej te pizzerie w większ...

źródło: comment_1662171849eReCPoTbGA2sFhOjvhK47G.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@symis: Przecież nigdy to nie wygląda tak, że się bierze koszty na siebie a nie na klienta. Prawda jest taka że karuzela dopiero ruszyła i zatęsknimy wszyscy za pizzą w cenie 50zł.
zatęsknimy wszyscy za pizzą w cenie 50zł.


@Aleksios: tylko że zrobienie dobrej pizzy w domu z piekarnika, kosztuje cie 10 zł. I to takiej, ja rzucisz tam dobrą parmeńską. Także tego jeśli chodzi o dalsze podnoszenie cen takich produktów...