Wpis z mikrobloga

Ile % czasu efektywnie pracujesz w swoim korpo?

Ja ostatnio mam wrażenie, że jakieś 30%, reszta to obijanie się, w pracy z domu to super, robię co chcę.
Jednak nie jest to moja praca marzeń, zastanawiam się czy nie zmienić, ale jeśli w nowej miałbym pracować 100% to chyba bym się wypalił....Stąd pytanie...

Jak jest u Was?

Pytanie głównie do biur / korpo.

#korposwiat #pracbaza #warszawa #korpo

Ile % czasu pracy efektycznie pracujesz

  • <20% 17.4% (60)
  • 21%-40% 47.4% (163)
  • 41%-60% 14.0% (48)
  • 61%-70% 12.2% (42)
  • 71%-90% 3.8% (13)
  • >90% 5.2% (18)

Oddanych głosów: 344

  • 10
  • Odpowiedz
@kmlbnd: w starej pracy ostatni kwartał to może 30% bo już miałem #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W nowej pracy miałem zamiar zapierdzielać i się uczyć ale tempo projektu nie pozwala mi na może więcej niż 20% (,)
  • Odpowiedz
@kmlbnd: jeśli 20% to efektywna praca to znaczy że mam świetny dzień bo zazwyczaj jest znacznie gorzej. W biurze kupa czasu schodzi na kawę i piłkarzyki, a w domu wolę iść na spacer niż siedzieć przy kompie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kmlbnd: ja po dwóch latach takiego pierdzenia w stołek zmieniłem robotę. Fajnie to brzmi w teorii ale jak człowiek ma ambicje na rozwój zawodowy to po takim czasie nic nie robienie w pracy bardziej męczy niż jest jakimś zbawieniem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
zautomatyzowałem 90% pracy,

@Podstarzaly_Mandalorianin: co to za praca i w jaki sposób poautomatyzowales czynności? U mnie jest osobny dział srogich kuców z całego świata, którzy zmozdzaja się nad botami do automatyzacji części zadań i z tego co przechodzi sito testów i tak obsługa połowy zajmuje dłużej niż manualne wykonanie czynności.
  • Odpowiedz