Wpis z mikrobloga

  • 477
Kurcze i nie wiem co myśleć ()

Z niecałe 2 miesiące temu poznałem na #tinder laskę no i w sumie całkiem spoko spędza mi się z nią czas, ona też wydaje się mieć fun. Jak gdzieś za coś trzeba płacić to zdecydowanie jest "po równo", tzn raz ja, raz ona, nie tak że frajerzę. Humory te same, pogląd na świat też, No i właśnie dzisiaj trochę nie wiem co myśleć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
To się zgadza, miała już dawno wykupione wakacje z paczką znajomych

O co jej moze chodzić? Jadą do Grecji

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow
Goronco - Kurcze i nie wiem co myśleć (・へ・)

Z niecałe 2 miesiące temu poznałem na #t...

źródło: comment_16621071233kkhwtTKVxIEDrI3ZcWBsk.jpg

Pobierz
  • 261
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eftef: "nie chciałabym się hamować, jeśli nadarzyła by się okazja" okazja do ku*** czego? To przecież jakiś absurd. Jak przystojny Grek będzie chciał ją ten tego to dziewczyna nie chce się hamować. Co za...
  • Odpowiedz
@Goronco: chce mieć ciasto i zjeść ciasto. Zwykły szon, który traktuje cię jako opcje i wyraźnie daje ci do zrozumienia, że jak trafi się bolec to na niego skoczy xD
  • Odpowiedz
@Goronco: Wyborny bejcik.

Musisz szybko ustawić do pionu. Zależy na ile jej ufasz i jaka jest wasza relacja. Jeśli jej ufasz to ma obiecać, że będzie grzeczna na wakacjach i do ciebie wróci, jak jej nie ufasz to ma wybierać albo wakacje, albo ty. Bo jeżeli raz pozwolisz jej na wszystko to już na zawsze stracisz jakikolwiek szacunek i będziesz tylko zapasowym planem B lub C trzymanym na podorędziu w
  • Odpowiedz
@Goronco: Jak któregoś razu, będąc w związku z jakąś innądziewczyną, wrócisz wcześniej i zastaniesz ją z kimś w łóżku to też spytasz na wykopie o co może chodzić? Przecież wprost ci napisała
  • Odpowiedz