Wpis z mikrobloga

  • 477
Kurcze i nie wiem co myśleć ()

Z niecałe 2 miesiące temu poznałem na #tinder laskę no i w sumie całkiem spoko spędza mi się z nią czas, ona też wydaje się mieć fun. Jak gdzieś za coś trzeba płacić to zdecydowanie jest "po równo", tzn raz ja, raz ona, nie tak że frajerzę. Humory te same, pogląd na świat też, No i właśnie dzisiaj trochę nie wiem co myśleć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
To się zgadza, miała już dawno wykupione wakacje z paczką znajomych

O co jej moze chodzić? Jadą do Grecji

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow
Goronco - Kurcze i nie wiem co myśleć (・へ・)

Z niecałe 2 miesiące temu poznałem na #t...

źródło: comment_16621071233kkhwtTKVxIEDrI3ZcWBsk.jpg

Pobierz
  • 261
  • Odpowiedz
@Goronco: Musisz szybko ustawić do pionu. Zależy na ile jej ufasz i jaka jest wasza relacja. Jeśli jej ufasz to ma obiecać, że będzie grzeczna na wakacjach i do ciebie wróci, jak jej nie ufasz to ma wybierać albo wakacje, albo ty. Bo jeżeli raz pozwolisz jej na wszystko to już na zawsze stracisz jakikolwiek szacunek i będziesz tylko zapasowym planem B lub C trzymanym na podorędziu w nieskończoność.
  • Odpowiedz
@Goronco: Jak to prawda to ja #!$%@? XD Nie puści gałęzi, póki innej mieć nie będzie.

Jeszcze zrozumiałbym, jakby jasno stawiła warunek, że skoro ona może kogoś tam poznać czy cokolwiek i nie jesteście w związku tylko w miare otwartej relacji i żebyś nie miał pretensji bo możesz zrobić to samo to spoko.
  • Odpowiedz
@Goronco: do czego "bijesz" xd mówi się "pijesz" xd

Po drugie no ma opłacone wczasy, to co ma nie jechać... sam też tak miałem i też właśnie po jakiś 2 miesiącach jak kiedyś kogoś poznałem że pojechałem na opłacone wczasy które były zaplanowane przed relacją. Co prawda miałem możliwość wciśnięcia jej, żeby pojechała ze mną ale nie chciała. No to nie.

Nie wiem z czym masz problem, i że o coś
  • Odpowiedz
@Goronco: laska chce poszaleć na wakacjach, popuścić szpary z Chadopoulusem i drugim Herkulesem. Ma do tego całkowite prawo, przecież jest dorosłą, wolną kobietą. Nie jesteś opcją B, jesteś opcją A, ale ona chce być czysta jak w przyszłości ktoś z jej znajomych, będzie chciał jej dopiec i powie Ci, że w te wakacje Twoja dama sypała się na prawo i lewo. Boi się, że Cię przez to straci, nie wie jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Goronco: chłopie aż mnie zmroziło po słowach że nie chciałaby się hamować jeśli nadarzyłaby się Okazja. Absolutny #!$%@? i być z kimś takim w związku to przekleństwo.
  • Odpowiedz
@Goronco: w ładny sposób dała Ci do zrozumienia, że jesteś planem B

Jeśli się szanujesz to zerwij kontakt.

Jeśli jest fajna, chcesz pociupciać, ale przy tym stracić trochę godności to nie zrywaj kontaktu.
  • Odpowiedz