Wpis z mikrobloga

  • 477
Kurcze i nie wiem co myśleć ()

Z niecałe 2 miesiące temu poznałem na #tinder laskę no i w sumie całkiem spoko spędza mi się z nią czas, ona też wydaje się mieć fun. Jak gdzieś za coś trzeba płacić to zdecydowanie jest "po równo", tzn raz ja, raz ona, nie tak że frajerzę. Humory te same, pogląd na świat też, No i właśnie dzisiaj trochę nie wiem co myśleć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
To się zgadza, miała już dawno wykupione wakacje z paczką znajomych

O co jej moze chodzić? Jadą do Grecji

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow
Goronco - Kurcze i nie wiem co myśleć (・へ・)

Z niecałe 2 miesiące temu poznałem na #t...

źródło: comment_16621071233kkhwtTKVxIEDrI3ZcWBsk.jpg

Pobierz
  • 261
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Goronco: Jeśli ją kochasz to postępuj jak prawdziwy mężczyzna a przede wszystkim człowiek bo znając życie sam za młodu chciałeś się wyszaleć tutaj laska po prostu ma możliwość zrealizowania swoich młodzieńczych marzeń więc nie ma ją za co winić zamiast tego pomyśl o niej bo widać że jej na tobie zależy skoro od razu gra z tobą w otwarte karty co jednak sugeruje że może być naprawdę wartościową partnerką a
  • Odpowiedz
@Goronco: Nawet jeśli nikogo by na tych wakacjach nie poznała, to moim zdaniem przy okazji każdych kolejnych jej logika mogłaby być ta sama: co na wakacjach to na wakacjach. Nie trać czasu miras
  • Odpowiedz
@Goronco: jesteś opcją F, bo opcje A,B,C,D i E pojawią się na wyjeździe. Możesz awansować wyżej, jak któryś okaże się mieć za małego/mniej kasy/etc., ale możesz też spaść niżej jak dostanie siedzenie obok chada w samolocie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goronco: Ja p------ę jeżeli to nie jest jakiś fejur to jest to w c--j przykre, że Ty się w ogóle zastanawiasz co o tym myśleć.
  • Odpowiedz
@Goronco daj ultimatum, że jak ona chce se dać wolność i bzikac na wakacjach to ty też zostając w mieście nie mówisz, że chcesz coś tam wielce robić, ale nie chciałbyś się też hamować jakby nadarzyła się okazja ¯_(ツ)_/¯ proste

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goronco: idealny dowód na to że kiedyś też taki numer odwali ale skuteczniej bo pewnie znajdzie w jej mniemaniu lepsza opcje a ty jako zapasowe koło przestaniesz być.. kołem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goronco:

Cele wakacyjne Polaka: odpocząć, zwiedzać, spróbować nowej kuchni, poznać obcą kulturę.

Cele wakacyjne p0lki: wyskakać się na zagranicznych knagach.
  • Odpowiedz
@Goronco: Ja p------e xD ale problemy. Wykupujesz noclegi w tym samym hotelu albo gdzieś obok jedziecie razem z paczką i tyle. Skąd mogła wiedzieć że Cię pozna? Jak na to nie pójdzie to uciekaj. A jak Cie nie stać to no cóż xD
  • Odpowiedz
@Goronco: trafiłeś na "silną i niezależną" kobietę, która właśnie ci pisze, że ona ma zamiar dopuścić przygodny s--s na wakacjach i oczekuje, że jej na to pozwolisz, podczas gdy od Ciebie oczekuje, że Ty nie będziesz dopuszczał przygodnego seksu w czasie, kiedy ona jest na wakacjach.
Moim zdaniem, jak się na to zgodzisz, to może i ten związek potrwa, ale szanować to ona cię już nie będzie.
  • Odpowiedz