Wpis z mikrobloga

Oto nadszedł ten dzień, gdy #samolociara zmienia pracę i pracodawcę.

Już wcześniej w moim dziale zaczęło się sypać, ale do tego stopnia, że jest naprawdę źle, to w lutym-marcu tego roku. Każdy doświadczony ucieka, gdzie może, nowi zresztą też odchodzą, jest straszna rotacja. Większość odchodzi do innych firm, bo nasz management blokuje jak może przenosiny do innych działów. Na nie mogą liczyć tylko totalnie nowi, którzy nawet szkolenia na obecne stanowisko nie ukończyli, lub ledwo ukończyli, bo ich nie szkoda, albo najwięksi lizodupcy. Do Flight Planningu, do którego chciałam się dostać (a tam swoją drogą też się już popsuło, bo wszyscy z większym doświadczeniem już zmienili pracę), rekrutują już trzeci raz w przeciągu ostanich 6 miesięcy. No, ale tak to jest, jak nie chcą przedziwnym trafem przyjmować ludzi z wewnątrz... ¯(ツ)

Anyway, w ostatni wtorek, mając już umowę do podpisania, uczestniczyłam w wewnętrznej rozmowie o pracę na Ops Officera. Zaaplikowałam tam tylko dlatego, bo chciałam uciec z Crewingu i żeby moja managerka przestała blokować przenosiny do Flight Planningu. Do rozmowy podeszłam totalnie nieprzygotowana i na luzie, bo wiedziałam, że i tak nie przyjmę oferty tej pracy. Na następny dzień okazało się, że pracę dostałam xD

Poszłam na nockę, już zbierałam gratulacje, bo wieści się rozeszły... A ja, na następny dzień rzuciłam wypowiedzeniem i wszyscy w szoku, że odchodzę z firmy – miny zarówno mojej, jak i Ops managerki, musiały być bezcenne XDDD

Także szanowne Mirki i Mirabele, PIJCIE ZE MNĄ KOMPOT! Od października zaczynam normalną biurową pracę, przysłowiowe 9-5, na pół etatu (żeby pogodzić na spokojnie ze studiami), w trybie hybrydowym, jako Analyst zajmujący się Flight Data Monitoring, w konkurencyjnej linii, która ma też swoją siedzibę w Luton ( ͡ ͜ʖ ͡)

Najwyższa pora opuścić ten k*rwidołek!

#uk #anglia #praca #pracazagranica #rekrutacja #rozmowakwalifikacyjna #pracbaza #chwalesie #lotnictwo
Pobierz Ag90 - Oto nadszedł ten dzień, gdy #samolociara zmienia pracę i pracodawcę.

Już wcze...
źródło: comment_1662101058zH0nF1tpQaM3WOHO3HIifM.jpg
  • 35
@Ag90: jeśli jesteś samolociarą to mam pytanie - dlaczego tanie linie lotnicze nie oferują lotów tylko na weekendy, np wylot na Cypr w piątek o 16-17 i powrót do Polski w niedzielę w nocy? Wydaje mi się, że na takie wojaże byłoby w #!$%@? chętnych bo nie każdy może sobie pozwolić na urlop w środku tygodnia
A ja, na następny dzień rzuciłam wypowiedzeniem i wszyscy w szoku, że odchodzę z firmy – miny zarówno mojej, jak i Ops managerki, musiały być bezcenne XDDD


@Ag90: ta i pewnie sam CEO cie blagal zebys zostala? ten januszex sie nie podniesie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Rdzawo_brody98: @Slawkus_86: @ksos: @Euthymol: @wyjechany: @SzlachcicPolny: @huudyy: @ApuApustaja: Dziękuję Wam bardzo! ()

Pracodawca bedzie uwazał ze i tak wie nailepiej i zawsze idą za tym klapki na oczach.

w dużych firmach #!$%@? niekompetencji potrafi przekraczać ludzkie pojęcie


@MMARS @KingaM No niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Marakuja: Jak gałąź ta sama, to pozdrawiam
Poszłam na nockę, już zbierałam gratulacje, bo wieści się rozeszły... A ja, na następny dzień rzuciłam wypowiedzeniem i wszyscy w szoku, że odchodzę z firmy – miny zarówno mojej, jak i Ops managerki, musiały być bezcenne XDDD


@Ag90: Planuję coś podobnego xd
Gratulacje xd

Jak w nowej firmie idzie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobrze?