Wpis z mikrobloga

Warto brać miejsce parkingowe podziemne i komórkę lokatorską pod wynajem?


@zeddt: duży wpływ lokalnego rynku. Popatrz po ogłoszeniach ... ewentualnie daj fejkowe ogłoszenie to rynek zweryfikuje
  • Odpowiedz
@zeddt Też myślałem, że nie będę potrzebował komórki. Teraz żałuję, że nie wziąłem większej. :) A miejsca w garażu praktycznie zawsze się wynajmą - szczególnie jeśli tak jak piszesz, jest ich 3x mniej niż mieszkań.
  • Odpowiedz
@selenita66: ile można za takie miejsce parkingowe i komórkę miesięcznie wziąć? Jakie ceny są u Ciebie? I ile płacisz za czynsz za miejsce parkingowe i komórkę?
  • Odpowiedz
@zeddt: Oba to must have. Gdzie bedziesz trzymal narty, rower czy ozdoby na choinke? Miejsce parkingowe- kiedys samochod bedziesz mial a nawet jesli nie to przy sprzedazy czy wynajmie mieszkania uzyskasz nizsza stawke nie posiadajac miejsca parkingowego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zeddt: ale zawsze to miejsce parkingowe za które nie płacisz sam, a w przyszłości może będziesz potrzebował to nie będziesz się martwił o to czy wieczorem będzie miejsce na jakimś parkingu wolnym pod blokiem (a pewnie nie będzie). Te nowe osiedla Bez swojego miejsca to tragedia
  • Odpowiedz
@zeddt: Jeżeli nie musisz się mocno wysilać, pod względem zakupu to bez zastanowienia pakuj się w to. Po własnych doświadczeniach z identycznej sytuacji parę lat temu- po 3 latach mogłem sprzedać miejsce w garażu za x2, po 8 latach średnia cena mieszkania względem takiego samego mieszkania, ale bez garażu+komórki to 150k zł
  • Odpowiedz
ile można za takie miejsce parkingowe


@zeddt: we Wrocławiu 100 zł + czynsz

mogłem sprzedać miejsce w garażu


@fafulec: pod warunkiem że masz na nie osobna KW, a czesto mieszkanie jest na jednej KW z miejscem aby placic nizsze podatki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zeddt: z mojego doświadczenia wynika,że komórka zawsze się przydaje. Masz jakieś większe rzeczy / pudełka / zimowe kurtki/ rower/ cokolwiek co będzie Ci zawadzało w mieszkaniu. Z czasem zawsze masz coraz więcej rzeczy.
  • Odpowiedz
@zeddt: Zależy jaka cena. Teraz miejsce w garażu potrafi 40k kosztować, jak wynajmiesz za 200 zł to zwróci się za 16-17 lat. Sam ocen czy to dobra inwestycja.
Inny aspekt który bym wzięła pod uwagę to że jak będziesz chciał sprzedać mieszkanie to dla kupującego garaż może być kluczowy
  • Odpowiedz