Wpis z mikrobloga

@midcoastt nie mogę się doczekać jak dojdzie do władzy Sikorski i #!$%@? ze spółek skarbu państwa tyle samo co pisowcy, żeby sobie zrekompensować ten zakup xd politycy polscy to trzoda #!$%@?ć ich
ale głupota.. Dużo lepszym pomysłem za te kasę było kupno kilkunastu używanych pickupów.. A nie nowe kupować nie wiem po co skoro to ma działać, jeździć, nie mieć nowoczesnej elektroniki (np radio z android auto)

@Niukron ale to jest z dziesięcioletni Nissan Navara za jakieś 50k.
@Niukron: masz zupełną rację, kupowałem dla ukraińców busa transita, miał jeździć i wozić żołnierzy, blacha nie była najważniejsza a prostota silnika diesla w tym modelu, zrzuciła sie cała wieś i kosztował 7500 zł jak pamiętam, jeden z polityków który razem z nami woził pomoc kupił poprzez fundację którą założył co najmniej (tyle z nim przewiozłem) pięć pickupów za ok 25000 zł każdy który został naprawiony i przekazany SG Ukrainy, tak samo
@Niukron: Też uważam że za taką nówkę można by wysłać parę w dobrym stanie używek ale wtedy internauci krytykowali by że taki Sikorski a używkę wysyła , ale jak by kupił 10 szt po np. 50 tys to już by to lepiej wyglądało . Pewnie taka fura nie trafi na front a będzie się nią bujał ktoś ważny .
@Oryginalny_nikt co? XD
koleś najpierw powiedział że Putin, jak ich gościł na Kremlu zaoferował im rozbiór Ukrainy a następnego dnia się wszystkiego wyparl xd
a tacy jak ty jeszcze go bronią i nazywają tą międzynarodową kompromitacje nieosiągalnymi dziś standardami xd