Wpis z mikrobloga

@Adaslaw @LebronAntetokounmpo Ten dwór faktycznie funkcjonuje jako oddzielna jednostka administracyjna. Takie wyjaśnienie znalazłem w internetach

,,Starania szefa dyplomacji o oddzielenie swojego dworu od Chobielina w kujawsko-pomorskim, rozpoczęły się wiele miesięcy temu. Powód? Wniosek został złożony, gdyż obecnie w systemach GPS 'Chobielin' pojawia się jako były PGR oddalony o półtora kilometra od dworu, miejsca zamieszkania. W konsekwencji goście, często ważni goście zagraniczni, mają duże trudności z dotarciem na miejsce, częstokroć błądząc po lokalnych,
  • Odpowiedz
@midcoastt: ale głupota.. Dużo lepszym pomysłem za te kasę było kupno kilkunastu używanych pickupów.. A nie nowe kupować nie wiem po co skoro to ma działać, jeździć, nie mieć nowoczesnej elektroniki (np radio z android auto)
  • Odpowiedz
ale głupota.. Dużo lepszym pomysłem za te kasę było kupno kilkunastu używanych pickupów.. A nie nowe kupować nie wiem po co skoro to ma działać, jeździć, nie mieć nowoczesnej elektroniki (np radio z android auto)


@Niukron: Jak już chciał nowy to byle najprostszy, nie wiem... Dacia Duster 4x4? Suzuki Jimny?
...ale najlepiej właśnie te używane, choćby UAZy.
  • Odpowiedz
@ShineLow: pisowieć, najpierw by wziął odprawę z 2,5mln jako członek zarzadu Orlenu, KGH czy PZU o pozniej wrzucił by moze 50tysiecy, chwalac sie jak #!$%@? czego on to nie funduje
  • Odpowiedz
@Niukron:

ale głupota.. Dużo lepszym pomysłem za te kasę było kupno kilkunastu używanych pickupów..


Nie masz racji i pojęcia, ten nissan może w porywach kosztować do 80 tysiecy, jakie kilkanascie innych mozna za tyle kupic?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nobrainer: przypomina mi się to zdjęcie jak płaszczak #!$%@?ł komuś kartonik paprykarzu żeby mu zrobili zdjęcie jak to on nie pomaga xD
  • Odpowiedz
Mam rodzinkę we wiosce Występ, kilka razy go widziałam, czasami chodzę na spacery nad młyn, przyjemna okolica.
Ciekawe tylko skąd wziął kasę na remont bo to była totalna ruina a tam na oko to minimum 1000m2 jest. W dodatku ogormny ogród do którego zatrudnia ogrodnika, obok pałacyku jest jeszcze mniejszy domek (pewnie dawniej mieszkały w nim służby nie wiem do czego obecnie służy). Na terenie ma też fotowoltaikę i spory zbiornik wodny,
  • Odpowiedz