Wpis z mikrobloga

@powodzenia: no właśnie, dzisiaj poszedłem zamienić stopy zmienne na stałe i się zdziwiłem. Jeszcze parę dni temu proponowano mi 8,54, dziś 9,04:( ale mam pod górkę. Nie wiem czy podpisać ten aneks czy nie:(
@powodzenia: no właśnie, dzisiaj poszedłem zamienić stopy zmienne na stałe i się zdziwiłem. Jeszcze parę dni temu proponowano mi 8,54, dziś 9,04:( ale mam pod górkę. Nie wiem czy podpisać ten aneks czy nie:(


@Batmin: @powodzenia: Od jutra znowu Millennium obniża czasowo stałe oprocentowanie, właśnie wydany został komunikat.
@marcpol: dzięki za wiadomość, czyli jak dzisiaj złożyłem wniosek to znowu muszę iść do banku żeby go zmienić na zmienne? Bo wniosek podpisałem na te 9,04? Co mogę zrobić? Bo oni będą procedować ten moj dzisiajszy wniosek:(
@Batmin: Mordo mówisz, że ledwie wytrzymujesz stres więc może obiecaj sobie że tą kasę którą zaoszczędzisz idąc jutro będziesz co miesiąć wydawać na jakieś przyjemności? Nie wiem gra, albo oszczędzenie kilku miesięcy i masaż, albo regularna nadpłata? :)
@Batmin Cześć. Zauważyłem Twoją dyskusje z innym użytkownikiem na temat stałego oprogramowania. Siedzę w tym głęboko i regularnie publikuje pomocne wpisy na ten temat. Aneksowanie kredytów to zazwyczaj najmniej opłacalna opcja. Na ten moment możesz mieć stałe tańsze o 1.5 p.p od wniosku który założyłaś czyli na poziomie 7.5%. Mogę pomóc ogarnąć wszystko bez wychodzenia z domu. Wymaga to pewnego zaangażowania, musisz mieć zdolność i nową wycenę chyba, że robiłaś w ostatnich