Wpis z mikrobloga

Tą mapę to Ci salon Orange pokazał czy inny dostawca? Oni zawsze koloryzują jak chcą sprzedać a później nie ma zasięgu.


@kidi1: Ta mapa to jest mapa celli Starlinka, jak widać w PL już trochę osób tego zamówiło, paradoksalnie najwięcej w okolicach Warszawy.

słowo klucz - prawie, do tego LTE nawet w takim mieście jak Kraków potrafi kiepsko chodzić ze względu na przeciążone BTS i to nie jest jakieś incydentalne zjawisko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JestemZielonka123: Suwalszczyzna here, niedaleko granicy z Białorusią: nie da rady zrobić Orange Światłowód, pytałem. A LTE to mi gówno da gdy muszę być na Teams ciągle na połączeniu w trakcie pracy i mieć bardzo stabilne łącze.
Na szczęście lokalna firma kładła światłowód i oferują internet. Gdyby nie to, musiałbym pomyśleć o Starlinku.
Na szczęście lokalna firma kładła światłowód i oferują internet. Gdyby nie to, musiałbym pomyśleć o Starlinku.


@Fevx: zazdro. U mnie bez szans bo za duże zadupie i nie da rady uzbierać chętnych by firmie się opłacało. Orange mówi nie i niewiadomo kiedy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JestemZielonka123: teoretycznie prędzej czy później ktoś powinien położyć światłowód. Tam za Augustowem firma z Sokółki kładła kable w ramach projektu cyfryzacji wsi czy coś takiego. Położyli kable ale nie wiem czy ktokolwiek pociągnął do domu. We wsi teściów to chyba nikt nie ma i będziemy pierwsi (bo kładziemy u teściów w jak HO na zawsze będzie to się przeprowadzamy tam na wies). Może zgłoś zapotrzebowanie i zorientuj się czy ktoś lokalnie
@JestemZielonka123: Cóż to i tak lepiej niż pod Wrocławiem, gdzie typ wziął zaliczki w 2019 na światłowód, sprzedał udziały i #!$%@?ł z zaliczkami xD
Dzięki temu pół gminy podwrocławskiej wioski od 2019 jedyne co ma to obietnice na papierze i grupowy pozew przeciwko naciągaczowi
teoretycznie prędzej czy później ktoś powinien położyć światłowód. Tam za Augustowem firma z Sokółki kładła kable w ramach projektu cyfryzacji wsi czy coś takiego. Położyli kable ale nie wiem czy ktokolwiek pociągnął do domu. We wsi teściów to chyba nikt nie ma i będziemy pierwsi (bo kładziemy u teściów w jak HO na zawsze będzie to się przeprowadzamy tam na wies). Może zgłoś zapotrzebowanie i zorientuj się czy ktoś lokalnie nie może
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JestemZielonka123: Ale wiesz że często światłowód poza miastem nie istnieje? Ślamazarne inwestycje do miejscowości, robione na odwal i że im się nie opłaca podłączać. Tu akurat jest wina PO , że sprzedało tak ważna branże w zagraniczne ręce która tylko liczy zyski. LTE to nie wszędzie jest nawet 20 Mb/s , a często ledwo łapie je , pomijając limity danych. A z tego co się orientuję starlinka masz 100Mb/s I nie
Cóż to i tak lepiej niż pod Wrocławiem, gdzie typ wziął zaliczki w 2019 na światłowód, sprzedał udziały i #!$%@?ł z zaliczkami xD


@Igbt: czyli coś w stylu handlarz bronią tylko w wydaniu mikro, mój kraj taki piękny ( ͡° ͜ʖ ͡°)