Wpis z mikrobloga

@JestemZielonka123: uwierz, próbowałem już wszystkiego, od anten kierunkowych kończąc na eksperymentach z stawianiem wyższych masztów. LTE służy do czegoś innego po prostu i do tego się nie nadaje i każdy kto mieszka poza terenem zurbanizowanym ci to powie.
@JestemZielonka123: Orange to największy syf.
Na czym dają ci ten 1Gbps? Na tych starych kablach pamiętających reformy wilczka? XD
To ze masz zasięg lte to nie znaczy ze masz wysoka przepustowość neta. Lte se możesz mieć, a internet i tak 5 megabitów bo Orange to #!$%@? francuski syf, który zatrzymał rozwój internetu w Polsce na wierze lat.
@JestemZielonka123: szybki przykład z życia, moi rodzice mieszkają 10km od Krakowa i po 1 nie ma tam światłowodu, bo jest jakiś problem z instalacją (nie wiem dokładnie o co chodzi, ale jakieś sąsiady się buntują) więc jest internet po zwykłej linii telefonicznej o zawrotnej prędkości 50mbs. W gierki nie pograsz jak ktoś inny przegląda facebooka w domu. Jak stawiam hotspota z telefonu to tylko w jednym miejscu w domu zasięg jest
uwierz, próbowałem już wszystkiego, od anten kierunkowych kończąc na eksperymentach z stawianiem wyższych masztów. LTE służy do czegoś innego po prostu i do tego się nie nadaje i każdy kto mieszka poza terenem zurbanizowanym ci to powie.


@krzych0: nie rozumiem co mi tłumaczysz. Przecież uważam i napisałem to samo, że LTE to gówno.
@JestemZielonka123: Mam znajomych mieszkających na wsi, woj. Małopolskie, bardziej zurbanizowane jego fragmenty, nie jakieś góry. Lte działa tak, ze aby zadzwonić trzeba wyjść z domu. Internet po kablu telefonicznym w porywach do 4Mb. I nie jest to jakiś odosobniony przypadek. Z kolei LTE w większości miejscowości turystycznych to jest jakiś żart i praktycznie nie działa.

Cytowany tekst...
No tez planuje starlinka. Swiatlowodu dla 15 domow nikt nie chce doprowadzic, bo trzeba 600m kanalizy zrobic. Lte ledwo dziala, zostaje elon ( ͡° ͜ʖ ͡°) takie rzeczy w miescie wojewodzkim ( ͡° ʖ̯ ͡°)